Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 7.07.2009 20:19
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: struny problém
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3426
Re: struny problém
Nikde jsem nenašel topic, kde by se to řešilo, tak to hodím třeba sem. Je tu někdo, kdo by mi dokázal vysvětlit, jak vázat struny na kytaru. Konkrétně takovou tu smyčku na kobylce. Obvykle jsem to tam prostě vždycky nějak užmoulal, případně použil nějaké korálky, nicméně už mě štve se s tím vždycky ...