Nalezen 1 výsledek hledání

od Gereth
7.07.2009 20:19
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: struny problém
Odpovědi: 23
Zobrazení: 3426

Re: struny problém

Nikde jsem nenašel topic, kde by se to řešilo, tak to hodím třeba sem. Je tu někdo, kdo by mi dokázal vysvětlit, jak vázat struny na kytaru. Konkrétně takovou tu smyčku na kobylce. Obvykle jsem to tam prostě vždycky nějak užmoulal, případně použil nějaké korálky, nicméně už mě štve se s tím vždycky ...

Přejít na rozšířené vyhledávání