Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13.11.2009 19:17
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: reproboxy pro mobilniho dj
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1120
Re: reproboxy pro mobilniho dj
Hezky večer,tak jsem se na prodencu ptal na nd 151,a oni mi doporučily RCF ART 310,ale jelikož na sub. nemam tak mě napadlo koupit RCF ART 315,jestli by uhrala v uzavřenem prostoru napřiklad oslavu,večirek kolem 150 lidí?ještě jsem se koukal na mackie a db technologies opera live 405.mužu poprosit o ...
- 31.10.2009 12:40
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: reproboxy pro mobilniho dj
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1120
Re: reproboxy pro mobilniho dj
Ještě mam 2 otazky,přikon megatonu 550w to znamena RMS?Jednou jsem slyšel hrat reprobedny yamaha S115V a ten zvuk se mi libyl a i basy docela znely,mohl bych poprosit o porovnaní těchto 2 beden?myslim po sluchove i technicke strance,děkuji 
- 29.10.2009 21:11
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: reproboxy pro mobilniho dj
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1120
Re: reproboxy pro mobilniho dj
Děkuji,docela si mi ty megatony zamlouvají,ale ten zesik moc neznam.Myslíte že budou ty Megatony stačit na hospodske hraní bez subu?ty moje omnitroniky tx1520 basovaly docela slušně a na subik už nemam,diky 
- 28.10.2009 16:38
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: reproboxy pro mobilniho dj
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1120
reproboxy pro mobilniho dj
Dobrý den,chtěl bych si koupit nove a vykonější reproboxy.Nyní používam 2ks omnitronic TX1520 ve kterych je použit jiny driver a vyhybka.potřebuji to na dětske karnevaly,oslavy a soukrome diskoteky,většinou kolem 150 lidí.Uvažoval jsem o CERWIN VEGA INT252,ale nevim jestli tam není piezo,to bych ...