Nalezeno 10 výsledků hledání

od jazzbassmm
10.02.2010 9:19
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

http://www.amparchives.com/album/Marshall/100%20Watt%20Series%201965-1981/1992%20JTM%2045%20Bass%20100W/1992%20JTM%2045%20Super%20Bass%20100W%20SN%20SB10019/index.html

Toto je má hlava
Lampy nové el 34
Unikát, řekl bych... 8)
A kecal jsem, ne gain, ale presence a na dvanáctou
Nemám ho doma,tak na ...
od jazzbassmm
10.02.2010 7:59
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

Basy tak na deset hodin, středy na dvě, vejšky na jedenástou a gain různě, podle nálady... :wink:
A basa přes to hraje líp s vypnutou aktivkou :shock:
od jazzbassmm
10.02.2010 7:11
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

Teď hraju provizorně, dva měsíce na GK 2x10 200W a prdí to, teda je tam slyšet i dobrej zvuk, ale prdí to a nestřílí :? Hrajem ve dvou, jen basa - bicí a je to jen tak tak... :| To jsou ty lampy, nebo slabá a špatná bedna? Nebo vobojí??? Basa to nejni - fender jazz bass marcus miller, áčková řada ...
od jazzbassmm
7.02.2010 12:48
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

Tak já už nevim... :?
Hartke x EBS?
Lampa x nelampa?
A jak je to s tím výkonem? Co ten můj Marshall utahne, aby to zůstalo nabitý???
A nevíte, kde zjistil podle v.čísla rok výroby?
A vůbec, mějte se a díky!!! 8)
od jazzbassmm
6.02.2010 22:04
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

No, takových 15.000,- , 17.000,. Kč ???
Hlavně, aby měla rychlý attack na slap a samozřejmě musí mi u toho vlát nohavice!!!
Mám k tomu nějakou starou raritku 4x15' Marshall, ale ty patnáctky prostě nestíhaj... Jsou tam cellestion, ale fakt nevím... Prostě to prdí :( Jinak zesík je v poho - nový ...
od jazzbassmm
6.02.2010 11:56
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

Chtěl jsem Hartke HX 410, ale prej, že těch 1000 W ta má 100 W hlava neutáhne?
Líbí se mi ty hliníkopapírový repráky - hraju hlavně slap a prsty...
Díky za rady, pic
od jazzbassmm
6.02.2010 11:17
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Odpovědi: 33
Zobrazení: 4128

Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10

Jaká reprobedna 4x10' se nejlépe hodí ke staré dobré hlavě Marshall superbass 100W?

Přejít na rozšířené vyhledávání