Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14.02.2010 13:14
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
- 14.02.2010 0:51
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
A, co tohle...
http://kytary.cz/ashdown-abm-410t/HN107264/
nebo Esh 800W
nebo http://www.laney.co.uk/show_prod.php?prod=nx410
nebo Hocke 300W
a nebo to http://kytary.cz/hartke-4-5xl/HN096754/
...se z toho zjevim
Díky za rady, každej názor dobrej...
http://kytary.cz/ashdown-abm-410t/HN107264/
nebo Esh 800W
nebo http://www.laney.co.uk/show_prod.php?prod=nx410
nebo Hocke 300W
a nebo to http://kytary.cz/hartke-4-5xl/HN096754/
...se z toho zjevim
Díky za rady, každej názor dobrej...
- 10.02.2010 9:19
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
http://www.amparchives.com/album/Marshall/100%20Watt%20Series%201965-1981/1992%20JTM%2045%20Bass%20100W/1992%20JTM%2045%20Super%20Bass%20100W%20SN%20SB10019/index.html
Toto je má hlava
Lampy nové el 34
Unikát, řekl bych... 8)
A kecal jsem, ne gain, ale presence a na dvanáctou
Nemám ho doma,tak na ...
Toto je má hlava
Lampy nové el 34
Unikát, řekl bych... 8)
A kecal jsem, ne gain, ale presence a na dvanáctou
Nemám ho doma,tak na ...
- 10.02.2010 8:42
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Lampy mám chvilku, od podzimu...
- 10.02.2010 7:59
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Basy tak na deset hodin, středy na dvě, vejšky na jedenástou a gain různě, podle nálady...
A basa přes to hraje líp s vypnutou aktivkou
A basa přes to hraje líp s vypnutou aktivkou
- 10.02.2010 7:11
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Teď hraju provizorně, dva měsíce na GK 2x10 200W a prdí to, teda je tam slyšet i dobrej zvuk, ale prdí to a nestřílí :? Hrajem ve dvou, jen basa - bicí a je to jen tak tak... :| To jsou ty lampy, nebo slabá a špatná bedna? Nebo vobojí??? Basa to nejni - fender jazz bass marcus miller, áčková řada ...
- 7.02.2010 12:48
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Tak já už nevim...
Hartke x EBS?
Lampa x nelampa?
A jak je to s tím výkonem? Co ten můj Marshall utahne, aby to zůstalo nabitý???
A nevíte, kde zjistil podle v.čísla rok výroby?
A vůbec, mějte se a díky!!!
Hartke x EBS?
Lampa x nelampa?
A jak je to s tím výkonem? Co ten můj Marshall utahne, aby to zůstalo nabitý???
A nevíte, kde zjistil podle v.čísla rok výroby?
A vůbec, mějte se a díky!!!
- 6.02.2010 22:04
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
No, takových 15.000,- , 17.000,. Kč ???
Hlavně, aby měla rychlý attack na slap a samozřejmě musí mi u toho vlát nohavice!!!
Mám k tomu nějakou starou raritku 4x15' Marshall, ale ty patnáctky prostě nestíhaj... Jsou tam cellestion, ale fakt nevím... Prostě to prdí :( Jinak zesík je v poho - nový ...
Hlavně, aby měla rychlý attack na slap a samozřejmě musí mi u toho vlát nohavice!!!
Mám k tomu nějakou starou raritku 4x15' Marshall, ale ty patnáctky prostě nestíhaj... Jsou tam cellestion, ale fakt nevím... Prostě to prdí :( Jinak zesík je v poho - nový ...
- 6.02.2010 11:56
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Re: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Chtěl jsem Hartke HX 410, ale prej, že těch 1000 W ta má 100 W hlava neutáhne?
Líbí se mi ty hliníkopapírový repráky - hraju hlavně slap a prsty...
Díky za rady, pic
Líbí se mi ty hliníkopapírový repráky - hraju hlavně slap a prsty...
Díky za rady, pic
- 6.02.2010 11:17
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 4128
Co k Marshall superbass 100W - reprobedna 4x10
Jaká reprobedna 4x10' se nejlépe hodí ke staré dobré hlavě Marshall superbass 100W?