Školní projekt – dotazník pro uživatele Pianotequ

Klavíry, keyboardy, digitální piana, syntezátory, ...
Odpovědět
Barium
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2018 21:17

Školní projekt – dotazník pro uživatele Pianotequ

Příspěvek od Barium » 26.11.2018 22:44

(Předem se omlouvám administrátorům i všem uživatelům, pokud tenhle příspěvek z nějakého důvodu porušuje pravidla fóra; v takovém případě samozřejmě pochopím, pokud bude potřeba ho ihned smazat. Nechci, aby příspěvek vyzněl jako reklama, ale jestli to tak vyznívá, nebyl to každopádně záměr. Díky moc.)

Ahoj všem! Jsem tu nováček, jsem vysokoškolačka a bývalá klavíristka - 4 roky jsem docházela na pravidelné lekce hry na klavír, účastnila jsem se i různých koncertů a pořád mám ještě doma svoji starou Yamahu Clavinova CLP-930, na kterou jsem kdysi každý den hrávala.

Tohle téma jsem založila proto, že bych Vás chtěla poprosit o jednu velkou laskavost.

Studuji anglický jazyk pro odbornou praxi (tzn. kromě anglistiky také základy marketingu, managementu, fungování neziskových organizací apod.) a dostala jsem zadaný školní projekt na relativně volné téma, který by se nicméně měl nějak dotýkat marketingu a nejlépe by měl souviset s naší studentskou praxí, kterou jsme vykonávali minulý rok. Mně se podařilo sehnat si praxi u renomované firmy vyrábějící piana, která shodou okolností zahájila spolupráci s firmou Modartt - ta vyvíjí software Pianoteq (určitě o něm už někteří z Vás slyšeli). Dozvěděla jsem se o existenci virtuálně-akustické syntézy, virtuálních hudebních nástrojů a s nimi spojených programů a tohle téma mě zaujalo natolik, že jsem se rozhodla udělat z toho téma svého projektu; v kostce zkoumám úlohu a stávající pozici virtuálních nástrojů na trhu se zaměřením na Pianoteq v rámci svého marketingového výzkumu, jehož součástí je i kvalitativní výzkum uživatelských zkušeností s Pianoteqem.

Vytvořila jsem pro potřeby svého výzkumu krátký dotazník na osobní zkušenost a spokojenost uživatelů s Pianoteqem a chtěla jsem se Vás tady na Hudebním fóru zeptat, jestli by měl někdo zájem mi ho vyplnit a podpořit tak můj projekt. Moc by mi pomohlo, kdybyste mi tímhle způsobem ohledně Pianotequ mohli poskytnout nějaké svoje aktuální dojmy a zpětnou vazbu, a za všechny Vaše odpovědi bych Vám byla velice vděčná.

Dotazník má 14 otázek a je kompletně anonymní, žádná osobní data respondentů se tím pádem v mojí práci neobjeví. Je v angličtině, protože jsem ho tvořila hlavně pro cizince, ale otázky nejsou formulované nijak složitě, takže si myslím, že mu problémů porozumíte. Psát můžete klidně česky nebo slovensky, mému výzkumu to nijak nepřekáží.

Výsledky výzkumu ani jednotlivé odpovědi se nebudou nikde veřejně publikovat - jediný, kdo uvidí interpretaci výsledků, bude (kromě mě) můj učitel a výše zmíněná firma, u které jsem dělala praxi a která kontroluje, jestli náhodou do projektu nepíšu nějaké citlivé informace.

Jestli tudíž máte vlastní zkušenost s Pianoteqem a chtěli byste se účastnit mého výzkumu, mockrát děkuji za Váš čas a ochotu! :) Dotazník najdete na následující stránce: https://www.survio.com/survey/d/D0C1N1V9D7Y4R7W6V

Ještě jednou díky a omlouvám se, jestli tenhle příspěvek bude někomu připadat jakkoliv nepatřičný nebo nevhodný.

Odpovědět

Zpět na „Klávesové nástroje a syntezátory“