Stoneheads

Místo pro prezentaci Vašich skupin a jiných hudebních projektů ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Demilich
Příspěvky: 3153
Registrován: 17.03.2007 12:28
Bydliště: Praha

Stoneheads

Příspěvek od Demilich » 6.10.2014 13:40

Zdarec borci

Co jsem tady v Praze, hraju v kapele hrající takový hodně stylama říznutý stoner rock. Alespoň tak to definujeme. Zatím si říkáme Stonehead. nebo Stonedheads, ale možná se to čaem ještě upraví na něco podobného. Název je tedy stále v hledání, protože to pro nás není až taková priorita :-) Dali jsme se dokupy s mnoha zajímavýma lidma a v kapele jsem já jediný čech. Proto je hodně zajímavé spolu hrát, protože každý jsme jiná národnost a přineseme do toho něco svojeho. Zároveň ale nezníme jako totální guláš, který se zve jménem stylu "crossover", alias nevíme co vlastně hrajem, ale hrajem tvrdě. Snažíme se o zajímavé kompozice, starý vintage zvuk, stonerské riffy a trochu orientálního feelingu. Trocha psychedelie, efektů, a všeho, abyste si se zkamenělou hlavou přišli na své.

Momentální složení bandy, které se prozatím ustálilo:
John R. Woodard - kytara, doprovodný zpěv
Tomáš Bajar (alias Demilich) - kytara, exhibicionismus
Konstantin Cordery - basa
Emre Ercan - bicí
David Brun - zpěv

Jinak kdokoli by si chtěl s námi zahrát, nechť mi napíše! Nebo na uvedený kontaktní email. Určitě se domluvíme :) Pár koncíků už za sebou máme, ohlasy byly zatím vždy dobré. Jsme schpni zahrát vpohodě 40 minutový set. I delší, max hodinu. Vlastní tvorba samozřejmě. Je s náma sranda, nejsme žádné namyšlené primadony ;-)

Stránka FB: dodám z domu
SoundCloud: https://soundcloud.com/stonehead-band/ momentálně s nahrávkami zkoušek
BandZone: zatím nemáme

kontakt: stoneheadprague@gmail.com
Kytary: B.C. Rich Warlock Pro X, Schecter Damien 7 (EMG-707TW), Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster (MIM)
Fullstack: Carlsbro CS 100 TC (~1970), SoundCity 4x12'' (Fane, ~1970), Orange PPC 412 (~2003)

Hračky: Line6 Spider Jam, Earthquaker Devices - Acapulco Gold V2, Enormous Door - Scud, Pigtronix FAT Drive, Starbuck Multipower VII, Behringer SF300, EHX Germanium Big Muff Pi, EHX Canyon, EHX Cathedral, Vox 847A, EHX Small Stone, Doumbek (Meinl HE-3030 HandMade), Lexicon Alpha, Lexicon IONIX U82S, Zoom H4N, Shure SM57-LCE, kabeláž Hendrex


If the music's too loud, you're too old.

Odpovědět

Zpět na „Vaše skupiny a projekty“