úvodní hodina u učitele zpěvu - průběh

Technika zpěvu, zpěvová aparatura, efekty, ...
Odpovědět
zabicka
Příspěvky: 1
Registrován: 8.08.2013 13:33

úvodní hodina u učitele zpěvu - průběh

Příspěvek od zabicka » 8.08.2013 13:53

zdravím, píšu ohledně zpěvu,je mi 19 a i když si zatím zpívám jenom doma, tak zpěv miluji, je to pro mě všechno a můj životní sen zpívat, zpívat a zpívat. Co se týče zpěvu, tak mám hudební sluch.říká mi to moje rodina a okolí, takže s tím problémy, že bych zpívala třeba falešně nemám. problém je v tom, že mám nevýrazný a troufám si říct nevycvičený hlas. o zpěvu celkem moc nevím, nevím jak správně dýchat atd. tak jsem se rozhodla, že od září nastoupím k učiteli zpěvu na hodiny. co myslíte pomůže mi to a zdokonalím se??? a jak probíhá taková úvodní hodina a jak probíhají ty další když se rozhodnu tam chodit, budu cvičit různé písničky nebo jen třeba jednu ?? mám z toho celkem obavy pač nevím do čeho jdu. Ale jedno vím určitě, chci se ve zpěvu zdokonalit a jednou do budoucna třeba založit skupinu nebo zpívat solově. prostě bych chtěla zpívat před lidmi a pro lidi, i když ne na takové urovni jako největší hvězdy. uvidíme. tak tento sen uskutečnit poradte prosím děkuji

Uživatelský avatar
Hendrek
Site Admin
Příspěvky: 7290
Registrován: 23.07.2009 12:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: úvodní hodina u učitele zpěvu - průběh

Příspěvek od Hendrek » 8.08.2013 14:36

Ahoj. Je pochopitelné, že máš zstrach z něčeho, co neznáš. Ale jak píšeš, už ses přihlásila, a není důvod mít z učitele strach, on tě nekousne. Zkus si zjistit, jací žáci u něj studovali a kde nyní jsou (jestli se někdo z nich uplatnil a kde). Na tom poznáš co konkrétně tě může učitel naučit. Klidně je i kontaktuj a na učitele se zeptej, jak byli spokojeni. Svého učitele máš právo si vybrat, tím spíš, pokud jej platíš.
A hlavně to nevzdávej, nejdůležitější krok už jsi udělala, začala jsi :).

KoZSi
Příspěvky: 1
Registrován: 13.08.2013 14:41

navštěvovat kurz zpěvu- má to smysl ?

Příspěvek od KoZSi » 13.08.2013 14:59

dobrý den,
jsem tu dneska úplně poprvé, ale spojuje nás stejná věc - Zpěv.
tak jdu rovnou k věci. zatím je ze mě úplný amatér co se týče zpěvu, zpívám si sice doma, ale neprofesionálně, bez rady odborníka na zpěv a tak dále. Takže o zpěvu nevím vůbec nic. Jen zpívám, zpívám a zpívám a baví mě to už od začátku co jsem začala (už 5 let). Co se týče zpěvu, tak si myslím, a okolí mi to taky říká, že mám hudební sluch ale co se týče barvy hlasu tak s tím je to trochu horší. je takový nevýrazný a prostě obyčejný.
Napadlo mě tedy, že bych mohla zajít k učiteli zpěvu u nás ve městě, ale bojím se, že mi to nepomůže. co si o tom myslíte vy ? šli by jste do toho ?? zpěv mě baví a jednou bych chtěla zpívat i před lidmi - je to můj sen. tak myslíte, že bych do toho měla jít ? a můžou mi říct , že na to nemám ?? ale to je přece blbost ne ? když mám hudební sluch i když s nevýrazným hlasem. co si o tom myslíte vy ?? jde hlas nějak zdokonalit ? a jak vůbec probíhá úvodní hodina na kurzu zpěvu ? děkuji za odpovědi přeji hezký den

Uživatelský avatar
Nero
Rádce
Příspěvky: 29517
Registrován: 15.07.2007 13:21
last.fm: http://www.last.fm/user/Nero1
Bydliště: Brno

Re: úvodní hodina u učitele zpěvu - průběh

Příspěvek od Nero » 13.08.2013 15:03

Sloučil jsem to s jiným podobným threadem. Shodou okolností založený člověkem se stejnou IP jako máš ty.

Učitel zpěvu rozhodně smysl má.
"Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda."

PetrPeter 1975 - 2008

MilanT
Příspěvky: 3903
Registrován: 23.06.2011 9:07

Re: úvodní hodina u učitele zpěvu - průběh

Příspěvek od MilanT » 13.08.2013 16:22

Nero píše:Shodou okolností založený člověkem se stejnou IP jako máš ty.
A shodou okolností mají obě dámy hudební sluch a oběma to okolí říká a obě mají strach jít k učiteli zpěvu. :D

No a pak ze stejné IP adresy píše ještě třetí 19letá dáma a světe div se, taky s hudebním sluchem a taky chce jít za učitelem :shock:
zpev/rockovy-hlas-t37864.html#p617490

Odpovědět

Zpět na „Zpěv“