vyuziju tematu .. potrebujem neco na zpev, mixak asi nebude takze nakou aktivku jsme zvazovali, ale fakt co nejlevnejsi spise, aby sel slyset, kvalita jde trochu stranou bohuzel .. ale napadlo me kouknout tomana .. co si myslite otomhle setu, bude to totalni šit nebo to bude i pouzitelne .. http://www.thomann.de/de/the_tmix_pm400_paset_1.htm .. a hlavne jestli to utahne zkusebnu stim, ze to nebude na plno ..
a jeste jeden .. tohle uz je fakt to nejlevnejsi co tam maj, spis de oto jestli by to utahlo http://www.thomann.de/de/tamp_pa_4080.htm .. dikec ,)
Tak nejhorší budou ty bedýnky - zdá se, že to je stejné jako omnitronic.
Budete nešťastní, protože to je slabé a navíc na 99% osazené piezo výškáčema, takže to bude brzo pískat...
Zesilovač 150W, či dokonce jen 80W je opravdu málo - jestli chceš, můžu tí předvést jak hraje 350W ze dvou beden s 15" wooferem (o čemž si myslím, že je do menší zkušebny minimum) a porovnat to s optimálním řešením 2x 500W.
Heleďte, úplně vážně - tyhle výrobky nestojej za nic - jsou nekvalitní, nevím, jak by jste chtěli řešit servis v případě poruchy a nedají se prodat, protože kdo o tom něco ví, tak se tomu obloukem vyhne.
Ten Behringer by mohl fungovat, ale zase od toho nečekejte zázraky.
Na začátek dobrý.
Hlavně mu dopřejte slušný bedny - alespoň Tapco 6915, nebo lépe 6925.
Předem varuju před JBL JRX - jsou nepovedené a drahé.
Výborně hrajou a k vašemu účelu jako základ bych zvolil Megaton EMC2121.
Mikrofony na zpěv - bezkonkurenční je Soundking EH002, stojí cca 700,- Kč.
Na bicí taky z produkce Soundking: kopák ED007, snare a tomy ED012,