Ahoj,
neporadili byste mi kde sehnat nějaký pokud možno ne drahý case na hlavu Peavey 6505?Jestli se dá pořídit něco levnějc jak Rockcase od Warwicku..Nechat si to dělat asi vyjde dráž co?
CASE na hlavu
Pravidla fóra
Re: CASE na hlavu
Nevim, kolik stoji ten Rockcase, ale u ceskyho vyrobce Hardcase (OCH) to vyjde zhruba na 4 tisice... Podobne to vyjde od Thomanna, mozna o fous levneji. Ja osobne rezignoval a budu porizovat jen polstrovany natahovaci obal odsud: http://jv-obaly.ic.cz/index.html
Dokud s kapelou zas tak casto nejezdime a nekoncertujeme, tak mi to bude stacit.
Dokud s kapelou zas tak casto nejezdime a nekoncertujeme, tak mi to bude stacit.
PRS CE24, ENGL Blackmore, Orange PPC412, kotel efektů na pedalboardu
‘Men have become tools of their tools.’ ~Henry David Thoreau
Somnus Aeternus
‘Men have become tools of their tools.’ ~Henry David Thoreau
Somnus Aeternus
Re: CASE na hlavu
Nebo je tady ještě možnost si ho udělat sám. Zrovna si teď dělám na zesilovač a finální cena bude tak 1000 - 1300. Konstrukční věci seženeš na prodance dřevo u truhláře, nebo obi, hornbach atd... A pak už je to otázka na dvě tři odpoledne.
Cort KX1Q BC (SD-SH6, EMH-HZ); Randall RD5CE; Boss DS1 Japan; futrál; kabely; stojany; trsátka; zámky; metronom ...
-
mmjuz
- Odborník
- Příspěvky: 2236
- Registrován: 23.03.2009 11:17
- Bydliště: Brněnsko
- Kontaktovat uživatele:
Re: CASE na hlavu
Udělají Ti to i zde:
http://kufry.tovahn.cz/
http://kufry.tovahn.cz/