Antifona - máme pár míst pro zpívající chlapy

Vše o kapelách a hudebnících ...
Odpovědět
johny_r
Příspěvky: 150
Registrován: 29.09.2010 9:58

Antifona - máme pár míst pro zpívající chlapy

Příspěvek od johny_r »

A je to tady zas! Máme volná místa pro pořádný chlapy. Kdyby se vám zdálo, že je to za poslední půlrok třetí inzerát, tak se vám to nezdá. Naštěstí to ale není tím, že by od nás zpěváci s hrůzou utíkali. Je to právě naopak. Nových zpěváků a zpěvaček přišlo tolik, že jsme pěkně povyrostli a teď potřebujeme dovyvážit některé hlasy.
Takže na rovinu, jestli zpíváš, ale říkáš si, že sbor jsou takový ty divný lidi někde v kostele, co s deskama v ruce zpívaj už tři hodiny to samý, tak zapomeň a přijď si svou mylnou představu opravit k nám. Jde to i jinak. Hodně jinak. Klikni na www.antifona.cz a prozkoumej nás očima i ušima. Už je to lepší? Tak čti dál...
Nejdřív lákadla:
- Opravdu široký repertoár. Když je to dobrý, tak to zpíváme a je nám jedno, jestli to vyšťoural pračlověk klackem do hlíny nebo to vygenerovala umělá inteligence.
- Víkendová soustředění, ze kterých se s nepřehlédnutelným úsměvem na rtech vrací skupina absolutně vysílených bytostí stižených spánkovou deprivací.
- Koncerty, před kterými se bojuje o každý volný lístek.
- Neskutečná parta lidí, kde se máte vždycky na koho obrátit. Máme doktory, právníky, zahradníky, veterináře, vědce, učitele, studenty kde čeho a tak vůbec. Poradenství všeho druhu zajištěno.
A teď požadavky, protože úplně zadarmo tahle nabídka nebude:
- Musíš umět zpívat. Čistě, jistě a nebát se.
- Musíš mít čas v úterý v podvečer. Zkoušíme v centru Prahy.
- Jestli jsi v nějakém sboru zpíval, tak super, ale nutný to není. Když tě nepřekvapí, že málokdy budeš zpívat nějakou smysluplnou melodii, bude to fajn.
- Když budeš umět noty, taky to budeš mít lehčí. Nemusíš zpívat z listu a vlastně nemusíš noty umět vůbec, ale nějaká základní orientace v nich ti usnadní život. Ale neboj, na koncertě je potřebovat nebudeš a doma můžeš trénovat podle nahrávek.
- Musí ti být mezi 18 a 45 lety. Proč? Hledáme kamarády, co zapadnou, tak proto.
- Když přijdeš s kámošem (nebo dvěma), budeš mít velký plus hned od začátku 😉.
Jak už se píše nahoře, hledáme kluky, a to zejména baryton/bas. Nepohrdneme ale ani tenorem. Jestli to až sem dočetla nějaká holka a fakt nemůže odolat (jo, to se nám stává), tak tentokrát jenom v případě, že jsi hluboký alt. Ostatní hlasy jsou bohužel fakt plný. Zkus se ale ozvat později, občas se místečko uvolní.
Napiš nám něco o sobě na antifona@antifona.cz nebo pošli zprávu. Těšíme se na Tebe!
Kytary: Procházka custom elektická nylonka (smrk, mahagon, LR Baggs iMix), Seagull S6+ cedar.
Příslušenství: Acus One Forstreet, ZOOM A3, BOSS RC-300, Sennheiser e865, Mono M80 VEG-GRY, Mono GS1 Duraweave, kabely Sommer LLX/Neutrik.
Piano: Roland HP-3e
Cajon: Sela CaSela Pro
https://www.antifona.cz
Odpovědět

Zpět na „Skupiny a hudebníci“