Výměna snímačů na Precision Bass

Efekty, hardware, elektronika, struny, ...
Uživatelský avatar
José
Příspěvky: 2133
Registrován: 26.11.2010 17:00
Bydliště: Praha

Re: Výměna snímačů na Precision Bass

Příspěvek od José »

A nedává si apec míň, protože konečně slyší, co hraje? Jinak základní tlačič (středobaso) je dimarzio dp122, ale zatáhnout clonu a přitlačit na gain by mohlo v první iteraci pomoct.
Uživatelský avatar
torst
Příspěvky: 7251
Registrován: 26.01.2010 14:19

Re: Výměna snímačů na Precision Bass

Příspěvek od torst »

Já ho chápu, protože to znám od kytary. V kapele jsem většinou hrál na horší kytary, protože jejich drtivý zvuk byl pro celek lepší. S Gibsonem mne vždy vyhodili. Toho Jaguara si chce kolega samozřejmě nechat, ale nějak to zařídit, aby hrál aspoň tak špatně, jako levná Čína. Snad to ten drahý, kvalitní snímač dokáže ... Clonu taky zkouší. dík za radu!
Evropská měna Euro vznikla v reakci na rozpad sovětského impéria a následný odchod sovětských vojáků z bývalého východního Německa. (Miroslav Zámečník, ekonom, stream.cz)
Odpovědět

Zpět na „Baskytarový hardware, příslušenství, údržba“