Stránka 12 z 12

Re: TO ZÁKLADNÍ O SNÍMAČÍCH

Napsal: 8.05.2026 9:02
od wikxzen
Tak na rychloshlédnutí „z vlaku“ to video stačí. Ale je jasné, že toto AI generic výcuc video neobstojí v tomto vlákně.
Taky můžu prskat, že tam chybí třeba MFD Z-coil od G&L.

Re: TO ZÁKLADNÍ O SNÍMAČÍCH

Napsal: 8.05.2026 20:24
od Pawlik
Ad Spektrum: Když jsem před časem dával nové snímače do toho pseudo SG, dával jsem ke kobylce RM Alnico II HB a v návodu bylo i zapojení s přepínačem série/paralel. Jelikož jsem měl v zásobě vhodný pushpull pot, tak jsem to zkusil - a teď to mám imrvére v pozici paralel. Možná jsem divnej, ale mi se ten zvuk líbí mnohem víc. A tři cívky paralelně taky nejsou k zahození (u krku mám RM RP-94, což nemá nic společného s P-92, je to poctivý single coil P-90, akorát v "hambáč krabce" takže se dá bez úprav použít do původní šachty a rámečku od HB).