Stránka 1 z 1

Jak sundat potenciometry a přepínač na Stratu?

Napsal: 9.11.2008 21:44
od Asanoth
Nerad bych něco rozbil ;) ...

Napsal: 9.11.2008 22:15
od mrkendy
Uz se to tu myslim resilo, vem to priborakem..

Napsal: 9.11.2008 22:41
od Demilich
Já to příborákem bral a podělal jsem poťák, ten knob držel tak dobře, že se osička poťáku nechala přesvědčit dříve a proto šel ven knob i s osou :lol: 15 minut jsem bojovat s kleštěma mezi drátama abych ten poťák dal dokupy. Pokud nevíš jak poťáky fungujou, těžko bys to zpravil (muselo se to celé rozebrat a poskládat) :lol:
Tak bacha na to !!!

EDIT: Jo a jak sundat přepínač, tak to pro mě zůstane záhadou. Drží na 2 šroubech, jenže ta čepička prostě sundat nejde !! A rozebrat to zespod taky nejde !! (Alespoň u mě na shiTensonu....)

Napsal: 9.11.2008 22:50
od Kozanostra
jj vono zalezi jak kerej potak :D nekery drzej vic nekery min treba na moji kytare mi jeden upad samovolne a uz tam nedrzi a ten druhej pro zmenu nejde vubec sundat :lol:
hlavne vopatrne no :wink:

Napsal: 9.11.2008 23:24
od cerfotoc
Me jde zas vpohode sundat cepicka prepinace na stratu, ale potaky nejdou sudat, ale nechtel jsem zato moc tahat, protoze nemam duvod je sundavat zatim :)

Napsal: 10.11.2008 21:48
od Asanoth
ja ten duvod mam, takze jak sundat tu cepicku?
ty potaky zkusim :)

Napsal: 13.11.2008 18:59
od Asanoth
diky moc za rady, panove :) docela to slo v pohode, sundal jsem to :) no jo, Cortik ;)

Re: Jak sundat potenciometry a přepínač na Stratu?

Napsal: 11.04.2010 13:32
od Easterling
na mojej Ibanez GRX 40 (vzhľadom podobná Stratu) som pokazil poťák TONE keď som sa ho snažil dať dole a teraz mi chrapčí pri ovládaní a zväčšil sa aj rozsah v akom sa dal otáčať

Re: Jak sundat potenciometry a přepínač na Stratu?

Napsal: 11.04.2010 20:00
od Nero
Tak to si asi moc kroutil osičkou a vykvrdlal ji (nebo jinak poškodil). Řešením je vyměnit poták za jiný.