Stránka 1 z 2
Petrucciho kytara
Napsal: 5.02.2009 22:43
od Sleep
zdravím, rád bych se dozvěděl něco o jeho kytarách, tim spiše myslím jestli nemate nekde info podrobneji rozepsane, na jeho webu nic moc není...rad bych si totiž koupil kytaru s dost podobnyma vlastnostma ale sign., jestli vyrabeji moc nechcu spise neco velmi podobneho vlastnostmi...jake používa snímače tělo a tak nějak.Prostě jak se co nejlíp priblízit k jeho zvuku ...limit 20k.

Napsal: 5.02.2009 23:06
od cerfotoc
Pouziva MusicMany, signatury se delaj, cenu si nepamatuju ale bude to vic nez 20, maj je na thomann.de
Edit: jo a snimace ma myslim nejaky DiMarzia, ale typ fakt nevim. Jinak taky pouziva sedmistrunky...a musicmany sou fakt skvely kytary(a basy)!
Napsal: 5.02.2009 23:18
od Disasterpiece
myslim ze nejaka ibanezka z americke lipy by ti mohla poslouzit docela dobre..... jinak skoda ze tu neni petrpetr vi o tom vsechno

Napsal: 6.02.2009 7:04
od Dark Axel
teĎko se na bazaru válela jedna JPM, což je starší řada Ibanez signatur, ještě než přešel k Musicmanům, bylo to asi za 19 000 myslím... moc pěkná kytara
http://www.hudebnibazar.cz/foto.php?ID=415229
http://www.hudebnibazar.cz/compare.php?ID=415229
jinak jsou to musicmany, šesti, sedmistrunné a myslím i barytonové kytary, u kobyly povětšinou snímač DiMarzio D-Sonic. Do 20 nemáš imho šanci, maximálně že bys sehnal nějaké OLP - něco jako epiphone pod gibsonem, licencované kopie MusicManů
edit: pro zajímavost - semistrunka s piezo a mystic dream povrchovou úpravou před pár lety stála okolo 100 000 kč
Napsal: 6.02.2009 8:21
od Crowley
Napsal: 6.02.2009 11:01
od Dark Axel
jo, tuhle stránku jsem si hledal v záložkách a nemohl najít

zajímalo by mě, když kolega psal, že
na jeho webu nic moc není
tak které Petrucciho stránky prohlížel

Napsal: 6.02.2009 11:23
od Crowley
to by mě taky zajímalo:D
Napsal: 6.02.2009 16:04
od MrB14ck
tak ty OLP opravdu nejsou zly kejtry
koukal sem na ne u houdka (maj tam poschovavany asi 3 kusy v cene od 3 do 6 tisic)
samozrejme by snimace chtely preosadit ale hralo se mi na ne dost prijemne
Napsal: 6.02.2009 16:44
od Sleep
Crowley píše:to by mě taky zajímalo:D
Samozřejmě jsem se díval na oficialy, ale tam jsem nenašel zrovna info o kytarach mimo toho, že ma 20 kytar 400 aparatu a 4000 efektu...taky jsem psal, že nechci sign. ale spíše bych se spokojil s popisem kytar, abych se finalnímu zvuku co nejvíc přiblížil.

Napsal: 6.02.2009 17:23
od Dark Axel
studuj, podklady jsme ti dali

Napsal: 6.02.2009 17:56
od pavel68
Napsal: 6.02.2009 17:58
od Sleep
Hm tak toho jsem moc nezjísti no..Díky za "námahu" du googlit...

Napsal: 6.02.2009 18:02
od cerfotoc
hele klidni se!
Napsal: 6.02.2009 18:34
od Sleep
cerfotoc píše:hele klidni se!
Ja sem tu asi jedinej klidnej

Napsal: 6.02.2009 19:08
od Dark Axel
sorry že tu za tebe neuděláme všechno
stačí trochu pohledat specifikace jeho modelů a můžeš si udělat představu
Napsal: 6.02.2009 19:34
od cerfotoc
Sleep píše:cerfotoc píše:hele klidni se!
Ja sem tu asi jedinej klidnej

neřekl bych...hele řekli jsme ti co víme, myslíš že ti budem všechno hledat? máš google tak co řešíš

Napsal: 6.02.2009 20:40
od Nero
Lípa, dva HB od DiMarzio (D-Sonic u kobylky a JP Custom u krku), piezoelektrický snímač, standardní menzura, užívá 6, 7 a 6+12 strun, navíc i baritonku. Je nutno více informací?
Dříve používal ty JPM od Ibanezu, to byl tvar RG, dřevo snad taky lípa, snímače byly taky DiMarzio, tehdy používal více typů a říkalo se, že si sám převíjí cívky.
Oficiálni signatury není problém sehnat (jasně, až na cenu), v ČR nejlépe obchod rockster.us (koncovka at nemate, jsou to Češi), pokud chceš levnější, dají se sehnat OLP Petrucci, ale OLP už není funkční firma, ukončila výrobu, takže se dá sehnat jen na bazaru.
Napsal: 7.02.2009 8:13
od MrB14ck
Nero píše:OLP už není funkční firma, ukončila výrobu, takže se dá sehnat jen na bazaru.
u nás v plzni se u houdka este vali tak nvim mne se za tu cenu zdaly jako prijemne kejtry...
Napsal: 7.02.2009 8:16
od pavel68
MrB14ck píše:Nero píše:OLP už není funkční firma, ukončila výrobu, takže se dá sehnat jen na bazaru.
u nás v plzni se u houdka este vali tak nvim mne se za tu cenu zdaly jako prijemne kejtry...
sorry za OT ale kterejpa ty seš

Napsal: 7.02.2009 8:28
od MrB14ck
pavel68 píše:MrB14ck píše:Nero píše:OLP už není funkční firma, ukončila výrobu, takže se dá sehnat jen na bazaru.
u nás v plzni se u houdka este vali tak nvim mne se za tu cenu zdaly jako prijemne kejtry...
sorry za OT ale kterejpa ty seš

bohuzel me asi neznas nejsem primo z plzne ale z chotesova ale nejak sem k ty plzni uz prirost
jinak aby to nebylo OT: kdo si chce ty OLP vyzkouset tak musi u houdka dobre hledat ma je tam pekne zasite
