Stránka 1 z 1

Nahrání zpěvu + mp3

Napsal: 9.02.2009 11:52
od VeeDee
Ahojte, mám mp3 s hudebním podkladem a chtěla bych k tomu nahrát zpěv. Potřebovala bych poradit, jak na to... respektive, ve kterém programu, který se dá sehnat nejlépe zadarmo. Doma mám Cool Editor, ale ten mi v multitrack nechce mp3 otevřít (otevírá jen .ses) ..je fakt, že se v něm skoro nevyznám, třeba to tam jde nějak nastavit? Nevíte někdo? Také mám FLstudio (v něm jsem vytvořila ten hudební podklad)...ale ani v něm se až moc nevyznám, šlo by to nějak v tomto programu? Máte někdo návod, jak na to?

Předem děkuju za všechny rady. :wink:

Napsal: 9.02.2009 13:30
od Wohma
V Multitracku musis dat import audio, pak ti to dovoli tam nahrat mp3. FL Studio je myslim na vytvareni elektronicke hudby, nevim, jak je zarizenej na nahravani, kazdopadne Cool Edit ti bude stacit ;)

Pokud nepujde, zkus napriklad Audacity, je to zadarmo a mozna na to tady nekde na foru je i nejaky mininavod.

Napsal: 9.02.2009 13:32
od VeeDee
Díky moc, podívám se a vyzkouším. :wink: Potřebuju právě multitrack, chci nahrát několik hlasů dohromady. V Cool editoru už jsem nahrávala, ale vždycky s kytarou..ještě jsem neimportovala mp3, tak snad to půjde.

Napsal: 9.02.2009 14:07
od pupack
Jojo jak píše Wohma, nesmíš soubor "otvírat" to slouží jen k otvírání rozpracovaných projektů s tou jejich příponou, ale najít tam jak do určitého tracku něco "importovat" :) hodně štěstí