Carolus Ferdinandus Landulphus
Napsal: 27.03.2009 13:58
Ahoj, mohl by mi nekdo neco rict o tomto zrejme italskem vyrobci housli? Zda byl slavny, vyrabel kvalitni houste atd.?
Dik
Dik
Diskuze o všem, co souvisí s hudbou a hudebními nástroji.
https://hudebniforum.cz:443/
Njn, nechapu potom, proc se tohle forum jmenuje "hudebni forum" a ne napr. "kytary" apod. Navic v sekci ostatni nastroje je uvedeno, ze je mozno zde zaradit dotaz i na smyccove nastroje, tak potom nechapu, proc tam jsou uvedeny smyccove nastroje, kdyz je tohle forum zamereno na neco uplne jineho.
To skutečně nemáš zač,ale kam má chatrná paměť sahá houslovej znalec se tu nevyskytuje ani jedenZlutejcitron píše:Njn, nechapu potom, proc se tohle forum jmenuje "hudebni forum" a ne napr. "kytary" apod. Navic v sekci ostatni nastroje je uvedeno, ze je mozno zde zaradit dotaz i na smyccove nastroje, tak potom nechapu, proc tam jsou uvedeny smyccove nastroje, kdyz je tohle forum zamereno na neco uplne jineho.
Ten dotaz na ty housle jsem polozil uz pred vice nez 14 dny, ale jediny, kdo mi byl schopen poradit, jsi byl ty, tim Ti dekuji
Protože je otevřeno všem hudebníkům. Jedno jestli hrají na kytaru, baskytaru, kontrabas, bicí, piano či jeho elektické formy, dechové či smyčcové nástroje či na cokoli jiného.Zlutejcitron píše: Njn, nechapu potom, proc se tohle forum jmenuje "hudebni forum" a ne napr. "kytary" apod.
Dotaz zařadit samozřejmě můžeš, proto tu tato sekce je. Ale nikdo ti nezaručuje, že se zde bude pohybovat erudovaný houslista, který ti dokáže odpovědět. Zaměření zde žádné není, pouze sem chodí více kytaristů či basáků než houslistů...Navic v sekci ostatni nastroje je uvedeno, ze je mozno zde zaradit dotaz i na smyccove nastroje, tak potom nechapu, proc tam jsou uvedeny smyccove nastroje, kdyz je tohle forum zamereno na neco uplne jineho.