Stránka 1 z 1
Přepínač snímačových kombinací na LP
Napsal: 26.04.2009 19:04
od dexter.raw
Čau lidi, mám problém s 3-polohovým přepínačem snímačů na svým epi LP. Nechce mi držet ve spodní poloze treble(vyskakuje mi do střední polohy). Nevíte co s tím?? Rád bych si to opravil sám ale zase do toho nechci bezhlavě vrtat:/ Jinak se omlouvám jestli už tu něco podobnýho bylo řešenýho ale nějak ani nevím jak se to vlastně jmenuje a z toho co sem hledal to nic nenašlo:(
Napsal: 26.04.2009 20:08
od loos
no nenapadlo tě to vyměnit???

ne sry to je asi to poslední co chceš viď...ale zas tak těžký ani drahý to není a bál bych se že neni jiný řešení

Napsal: 26.04.2009 20:22
od dexter.raw
No radši bych bral jinčí alternativu páč sem student takže každý čento dobrý:/ a když už teda, kde se to dá pořídit a jaká je cca cena?
Napsal: 26.04.2009 21:14
od Bummer
Do dvou stovek.
Napsal: 27.04.2009 6:48
od Asanoth
na gme.cz seženeš jistě něco do pár korun.
Napsal: 27.04.2009 7:15
od Smrťokvítek
Asanoth píše:na gme.cz seženeš jistě něco do pár korun.
To je sice pěkný ale nebude to LP přepínač ale nějaký obyč. To asi autor nechce.
Napsal: 27.04.2009 8:01
od rain
dexter.raw píše:No radši bych bral jinčí alternativu páč sem student takže každý čento dobrý:/ a když už teda, kde se to dá pořídit a jaká je cca cena?
Třeba:
http://rmpickups.cz/accessories.html
Napsal: 27.04.2009 9:33
od eugeene
tak si to oprav, když otevřeš kryt na spodku kytary, tak uvidíš, že ten přepínač má dva jazýčkový kontakty, co jsou trošku ohnutý, tak ten jeden musíš ohnout trošku víc, jinak to takhle přepadává na střed.
Napsal: 27.04.2009 21:48
od dexter.raw
Díky moc za odpovědi;-) zítra do toho vrtnu a uvidíme...ještě jeden dotaz když už bych to musel měnit bude nějakej rozdíl mezi orig. gibsonem a tou korejskou šlupkou? Krom ceny samozřejmě. Těch 160kačen mi docela překvapilo, sem čekal dražší, daj se u nás sehnat i ty gibsoňácký součásti, že bych porovnal?
Napsal: 28.04.2009 20:44
od Asanoth
No, s Gibsoňáckym budeš mít dobrej pocit, že máš gibsoňáckej. A nebo blbej pocit, že jsi vyhodil několik kil z okna
Funkční rozdíl tam nebude a kvalitativní asi taky moc ne.
Napsal: 30.04.2009 15:07
od kmensik
V zásadě jsou 2 druhy LP přepínačů: Otevřené vintage - vidíš kontakty, a Uzavřené - plechová krabička s plastovým dnem. Oboje se dá rozebrat a poškádlit, výsledek může být i dlouhodobý.