Stránka 1 z 2

Letní hudební tábory

Napsal: 3.06.2009 18:23
od Jaguar master
Čau, máte někdo zkušenosti s Letními Hudebními tábory? Viz. http://kurzy.muzikus.cz, např...nebo máte někdo info o nějakém na Moravě? Něco pro basuu.

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 14.06.2009 7:36
od Olihen
taky by mne todle zajímalo.uvažoval sem o necem podobnem ale vubec netušim jaká je tma kvalita vzdelávání apod.chtel bych neco na piano nebo klávesy

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 14.06.2009 10:37
od .:DannY:.
Jn... taky o tom uvažuju ale chtělo by to spíš nějakou víkendovku... nějaký workshop...

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 14.06.2009 11:00
od feki
Byl jsem na RK ( muzikus) V dobré vodě asi 3.roky zpět na 10dní, a musím podoknout, nevím jak u ostatních kurzů ale tento vřele doporučuji. Změnil jsem celkovej pohled na cvičení i na celkový přístup ke hře. Jako samouk doporučuji každému alespoň jednou navštívit tenhle kurz. Koupil jsem si kytaru pro zač. i pokročilé, improvizaci a studio. Spousty věcí které se tu deně řeší neustále dokola. H. Militký i ostatní maj velice dobrý přístup k výuce i jednotlivě a v podstatě díky tomu jsem většinu své solové hry předělal, a to k rozhodně lepšímu. Byla to invesice které nelituji, kdyby byly prachy a čas, jezdím každej rok.

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 23.03.2010 22:47
od Olihen
konají se RK s muzikusem i tento rok?rád bych tam jel.

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 3.04.2010 15:31
od Olihen
btw je tu někdo kdo má bližší info?na jejich stránkách jsem se dozveděl jenom jaky den to začíná,ale kde a kdy být a co všechno s sebou ne.

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 10.05.2010 9:49
od Bandista
Dobrý den,

nejsme kurzy muzikus, ale také tu již nějaký rok existujeme :-)

letos poprvé v létě spolupracujeme se zahraničními školami (Berklee, Sibelius, Salisbury - jazz, rock, vážná hudba)

všechny informace máte na http://www.bandista.eu

tak snad se bude líbit

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 10.05.2010 10:02
od Teorge
Vypadá to zajímavě, jsem ani nevěděl, že se něco takového u nás pořádá. No můj účet umírá prázdnotou, tak snad příští rok :)

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 10.05.2010 10:06
od Bandista
Je tam i soutěž, pro tento případ :-) - dá se ušetřit na ubytování (stan) a jídle (polopenze, bez penze)



děkujeme za názor

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 11.05.2010 20:32
od Olihen
hejjjjj tam chci.....škoda že jsem už registrovanej na tech kurzech muzikusu se kterejma se to kreje,tak snad příští rok.

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 11.05.2010 21:48
od Teorge
Njn, s finama by bala sranda, každou chvíli poslouchat to jejich "perkele" :-D

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 17.05.2010 21:04
od honydoo
Já bych možná šel na seminář Tomáše Valáška, v červnu do Kainu... Máte někdo zkušenosti s tim jak učí?

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 17.01.2012 23:23
od Bandista
Ahoj hudebníci!

Po dvou letech jsou tu opět mezinárodní Letní hudební kurzy Bandista!!

Příznivci progresivního rocku, metalu, jazzu a ethno hudby se mohou těšit na lektory z různých koutů (nejen) Evropy.


14. února vyhlasíme soutěž pro skladatele!

Letos budou vyučovat lektoři z maďarské kapely [url=http://specialprovidence%20url]Special Providence[/url]


Přední jazzoví interpreti České a Slovenské republiky Milan Kašuba (kytara) a Jana Orlická (zpěv), národní skladatel a muzikolog z Finska Herman Rechberger (kompozice, etnické nástroje) a další.

Příjďte si užít týden plný hudby!

Veškeré informace naleznete na oficiálních stránkách kurzů http://bandista.eu

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 23.02.2012 17:40
od Bandista
NEJLEVNĚJŠÍ CENY ZA LHK 2012 POUZE DO 15.3 - NEVÁHEJTE SE PŘÍHLÁSIT

http://bandista.eu/ceny-prihlaska-bandista

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 26.03.2012 23:17
od Renča
Koukám, že se tu před časem rozběhla živá diskuze. Tedy abych taky dala něco k dobru, tak ROCKOVÉ KURZY a LETNÍ UMĚLECKÁ DÍLNA mají letos šestnáctý ročník, termín je 13.-22.7. 2012. Mrkněte na zmíněný link http://kurzy.muzikus.cz, porovnejte ceny (nejvíce napoví přepočet na den), lektory, atd. Atmošku vám přiblíží obrazová reportáž na http://www.youtube.com/watch?v=UIIPz1n3_64 nebo třeba ukázka z loňského DVD http://youtu.be/V6EmFZcV7Nw. Fekimu díky za příspěvek i názor!

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 19.04.2012 3:58
od Kajda
Byla jsem dvakrát na Letní jazzové dílně a mohu jen a jen doporučit. Lektoři jsou česká jazzová špička (+ několik amerických jazzmanů), je tam skvělá atmosféra a přátelské prostředí. Více na http://www.ljdfrydlant.cz.
Letos bohužel musím vynechat, protože budu mimo ČR, ale jak to půjde, pojedu zase (není to ani věkově omezené) :wink:

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 26.07.2012 9:09
od hyenik
jeste je par volny mist na pohodovou dovču v Brně věnovanou hlavně kytarovému rock metalu, ale nejenom tomu.... a navic s paradni prednaskou ;) http://bandista.eu/

Obrázek

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 26.07.2012 20:59
od Nero
Měl jsi to fotošopnout a postavit se tam místo Joea :)

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 26.07.2012 21:36
od hyenik
Nero píše:Měl jsi to fotošopnout a postavit se tam místo Joea :)
to by byl podvod neeee? ;)

Re: Letní hudební tábory

Napsal: 26.07.2012 21:41
od Nero
To je i ta původní fotka... :)