Stránka 1 z 1
MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 14:33
od jaccobino
Nazdar vsichni, chtel bych radu ohledne MB produktu.Nemate nebo neznate kontakt na nekoho 100% solidniho kdo dovazi M/B (nove i starsi) k nam nebo nekoho v EU(SR,PL,DE..) kdo by posilal booginy??U nasich prodejcu jsem skoro nic nenasel nebo jen malou konkurenci(zbyt.drahe). Díky
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 14:35
od Dark Axel
http://www.boogiestan.com 
Dany je legenda
sežene ti vpodsatě cokoliv
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 14:52
od jaccobino
To tady neni nikdo jiny nez Dany, byl jsem u nej a jeho MB mi nesedla. Dik
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 16:49
od Hanzbiker
Tak mu řekni jakej model by sis představoval a on se pokusí ti ho sehnat, myslíš že mesa od někoho jinýho ti bude hrát jinak nebo co..??xD
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 17:06
od Red Bull
Jaký model hledáš.
Příklad: rozdíl je někdo chce F50, ale například Dany má jen F30, tak to jeden zkusit - ale f50 má 6l6 a f30 EL84 a to se na zvuku dost podepíše, takže takhle bych to viděl.
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 21:49
od jaccobino
Chci MB Mark IV nebo V, ale tu V nemam moznost zatim vyzkouset.
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 5.08.2009 23:54
od Hanzbiker
Tak si zajeď k thomannovi, největší výběr kámo..
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 6.08.2009 7:07
od Red Bull
Pro tebe nejednoduší řešení je si zřídit paypal a sám osobně si koupit na evropském ebay tento aparát. Na Ameriku se nedívej, budou tě dráždit ceny, které jsou v evropě nereálné. Cenu to má třeba skvělou, ale shiping, clo a DPH, převodníkové trafo atd.
Evropský ebay se celkem vyplatí - cenově i časově.
Pokud nechceš osobně riskovat, tak Dany je možnost - připočítá se tam jeho rabat, ale on na sebe bere důležité riziko funkčnosti a za to se i platí.
Poslední možnost je sledovat české bazary a doufat, že se někdo bude zbavovat Marka IV.
Re: MESA BOOGIE - dovoz/tip
Napsal: 6.08.2009 22:18
od Nero
Mark IV v Čechách není nereálný - objevuje se na bazarech docela často, ceny kolem 35 000 když máš štěstí. Pokud koukáš na Mark V, tak holt počítej s plnou maloobchodní cenou, toho na bazaru nenajdeš, zatím ani shopy nejsou zásobovány, Mesa nestíhá vyrábět. Mimochodem, cena je na úrovni EU, levněji to prostě neseženeš, takže si holt připrav těch 70 000, nebo kolik stojí.
A nějak nechápu, jak ti Danyho mesa nesedla...