k mímu Motifovi XS8 sem zdarma dostal software Cubase(už nvm kterou verzi),ale midi ovladam tka na urovni guitar pro
jaka je dle vas nejlepsí publikace o Cubase,aby byla pokud možno uplne od zakladu až po profi praci.
ideal by bylo kdyby k ní bylo i nejake cd s ruznym midi a byly by v tom prakticke ukazky a přiklady (třeba vemte nahravku XY z cd a udelejte v ní to a to,zvuk se zmení tak a tak)
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 27.12.2009 22:22
od pavlii
Možná ta knížka od R. Guérina - vydává buď ComputerPress nebo Grada, mrkni k nim do katalogu.
P.
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 28.12.2009 7:00
od Atkins
Co se týká MIDI, tak doporučuji knížky od Daniela Forró.
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 28.12.2009 10:19
od Olihen
pavlii píše:Možná ta knížka od R. Guérina - vydává buď ComputerPress nebo Grada, mrkni k nim do katalogu.
P.
hmmmmm koukal sem na net a ve všech shopech kde to maj maj napsano "nedostupne a momentalne nelze objednat".
jinak máš s přiručkou nejake osobní zkusenosti?je to tam uplne od zacátku nebo ot počítá že už s tim neco umíš?
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 28.12.2009 10:29
od pavlii
Nemám žádné zkušenosti s touto ani s jinou
P.
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 2.01.2010 16:00
od Nero
Akorát počítej s tím, že si dost pravděpodobně dostal verzi LE, která je, jestli se nepletu, oproti full verzi lehce osekaná.
Jinak ta kniha z CPressu je docela šikovná, sice ji nemám, ale docela jsem ji prostudoval, když jsem tam pár let zpátky brigádničil na knižním skladu (jako ostatně i kopu jiných knih ), i neznalý se z toho musí naučit.
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 2.01.2010 17:02
od Olihen
jako imho je to full verze (je to verze AL4),přece jenom ten motif je už docela draha zaležitost tak by mi to ani divny nepřišlo.
jinak koukal sem a nejaky tutorialy jsou přimo na instalacnim cd toho cubase,
jinak nevite kde sehnat tu knihu?sem prolejzal net a ve všech obchodech je "neni na sklade a momentalne nelze objednat"
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 2.01.2010 17:17
od pavlii
2Oliheň: nechci zchladit tvoje nadšení, ale jednak je to "AI" a nikoli "AL" a jednak to není full verze - je to bundled softare, takže stejně osekaný jako každý jiný ale svojí práci to odvede, to je bez pochyby.
P.
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 2.01.2010 17:19
od Nero
AI4 určitě není plná...
Edit - pavlii mě předběhl...
Re: příručka-jak na Cubase
Napsal: 4.01.2010 19:29
od Olihen
oukej,a o co je to osekany?je to neco podstatnyho nebo jsou to kraviny?
chci v nem delat - nahravani a editace midi
- mixovani audia