Stránka 1 z 1

Kytara + Kombo do 11.000

Napsal: 6.03.2010 0:21
od CallMeDude
Před měsícem jsem začal chodit do yamahy a ještě nemám vlastní kytaru. Učitel mi půjčuje squiera(hrát na to je fakt bída a utrpení) a apeluje na mě, ať už si konečně něco koupím. Jenže já nevím CO! :?
Chci hrát něco na pomezí hard&heavy (Od Zeppelinů, přes Sabbathy, Judase, Irony, Metallicu, Megadeth, Helloween. . max. slayer) a mělo by se to i s kombem cenově pohybovat do max. 11.000,- klidně půjdu do bazaru.
Už jsem tu jeden podobný příspěvek měl. Skončilo to Cortem M600, který mě hodně zaujal, ale mně to prostě nedá a já se v těch kytarách furt šťourám dál a dál a bojím se něco koupit, že bych toho litoval :D . Dalším problémem je kombo, byl jsem rozhodnutý pro Crate FW15r, jenže to má prej hodně slabý overdrive.
Velice mě zaujalo tohle video, kde jeden maník srovnává epinu a gibson. http://www.youtube.com/watch?v=VJLoNpCJ ... re=channel . Ten zvuk v poměru s cenou je úžasný.Na bazaru jsem našel tohle http://hudebnibazar.cz/formular.php?ID= ... rder=datum . Není to až podežřele levné oproti původní ceně ? (14.000,-)
Pořád přemýšlím jesli . .
1) Koupit bazarového Corta M600 - (teď se jeden objevil na bazaru) + lepší kombo http://hudebnibazar.cz/formular.php?ID= ... rder=datum
2) Koupit obyč. M600 + kombo
3) Koupit tu epinu + horší kombo.
4) Něco jiného, co mi poradíte :)
Vím, že je to blbé tady naplácat odkazy a čekat, že si někdo tak dlouhý text vůbec přečte (natož odpoví :P ), ale ta kytara by mi měla sloužit co nejdéle a bojím se, že investuju špatně.

Re: Nevím co

Napsal: 6.03.2010 0:53
od Kferd
jestli chceš můžu ti prodat epinu LPčko custom černý za devítku. Už mám sice zájemce, ale ještě to neni jistý. viz bazar... můžeš mít osobně nebo pošta, jak chceš ty... ;) nechci z toho dělat nějakou reklamu na svůj prodej.

Takže dám i radu :D Jdi do LPčka. S tím zahraješ všecko :D

Re: Nevím co

Napsal: 6.03.2010 11:12
od CallMeDude
Kferd píše:jestli chceš můžu ti prodat epinu LPčko custom černý za devítku. Už mám sice zájemce, ale ještě to neni jistý. viz bazar... můžeš mít osobně nebo pošta, jak chceš ty... ;) nechci z toho dělat nějakou reklamu na svůj prodej.

Takže dám i radu :D Jdi do LPčka. S tím zahraješ všecko :D
Mohl bys mi poslat fotky té krásky na maila? :wink:

Re: Kytara + Kombo do 11.000

Napsal: 6.03.2010 13:38
od CallMeDude

Re: Kytara + Kombo do 11.000

Napsal: 6.03.2010 16:30
od Kferd
posláno ;)