Stránka 1 z 1
Galien-krueger kombo
Napsal: 16.02.2011 19:59
od Cirdan
Hezký večer,
má někdo zkušenosti s tímto kombem?
http://kytary.cz/gallien-krueger-back-l ... /HN094054/
Díky

Re: Galien-krueger kombo
Napsal: 16.02.2011 20:18
od Fořt
Je to basové kombo, chceš ho snad pro kytaru? GK, pokud vím, už kytarové aparáty nedělá, ale i když jeho tranzistorová komba z 80. let byla dost populární a prý jsou slyšet třeba i na deskách, třeba Rush.
Re: Galien-krueger kombo
Napsal: 17.02.2011 0:12
od Cybermuff
Jak říkal Bob Gallien: vždycky dostanu nápad vyrábět jako kytarista kytarový zesilovače, ale vždycky na tom děsně prodělám a zase se vrátím k basovým, abych tu díru zalepil...
Na starý slavný 250ML jsem hrával, příjemný, malinký lehký 2x50W combo se dvěma 8 palcovými repro na zkoušení, pro větší hraní se to dá zapíchnout do dvou velkých beden... Poprvé jsem na to viděl hrát kytaristu u Johna Mayalla live v roce 1986, doma na cvičení to míval i Gilmour a další. Hrálo to příjemně, ale přeci jenom je to tranzistorách se stereo chorusem a reverbem. Na cvičení a mobilní hraní pohoda, na lampu to samozřejmě nedosáhne.
Je jasný, že jsem odbočil z tématu, to combo je basový, tak jsem jen chtěl něco dopsat ke kytarovým GK, na E-bay se občas objevujou, ale je to taková rockmanovská éra... V současný době už holt GK jen pro basáky... (bohužel)
Re: Galien-krueger kombo
Napsal: 17.02.2011 12:18
od Kinx
GK250ML bylo super kombo, nedavno udelali nejakou modernejsi edici ale tu neznam. Hraval na to treba kytarista z Rush, ve sve dobe pry i Iron Maiden, na koncerte to nejakou dobu pouzival Chuck Schuldiner z death (mikrokombo pry bylo nazvucene a schovane za hromadou nezapojenych marshallu

). Byl to takovy osmdesatkovy zvuk, melo to zabudovany suprovy chorus a delay ktere mely co si pamatuju fixni nastaveni, ale pritom byly dobre pouzitelne

je to osmdesatkovy zvuk, ale takovy ten "hodny" - zadna pila. asi muj nejoblibenejsi tranzistorovy aparat.
Re: Galien-krueger kombo
Napsal: 17.02.2011 17:37
od Cirdan
Však já to chci na baskytaru
Díky moc
Re: Galien-krueger kombo
Napsal: 17.02.2011 17:42
od ...EDGE...
V tom pripade si tema spatne umistil

Basaci tu maji vlastni prostor:
komba-zesilovace-reproboxy-pro-baskytary/
Re: Galien-krueger kombo
Napsal: 18.02.2011 10:41
od Nero
Asi to nebudu přesouvat, když tu je pár postů i GK kytarových aparátech. Takže autorovi doporučuju prohledat patřičnou basáckou sekci a případně si thread založit tam, pokud tam již takový neexistuje.