Stránka 1 z 1

Soundking AK20RA - kombo, dá se ?

Napsal: 22.04.2011 15:28
od Krist
předem píšu, že se v kombech nevyznám. A bohužel o tomto typu jsem moc zkušeností nevyguglil. Je to 20 W.
http://shop.paddockseducation.net/merid ... everb.html
http://www.tectonica-guitar-shop.cz/tec ... K20RA-60-W (60 W verze, zde jsou detailnější obrázky, 20W vypadá stejně, nebo chyba popisu)
http://translate.google.cz/translate?js ... ts%2F99396 (recenze, ten překlad je síla ale hvězdiček dost :))
http://translate.google.cz/translate?js ... 15&act=url (z ruštiny, rozporuplné)

Je to vyhozených 690 kč (bazar) ? ceny v eshopech kolem 2000,-. Na domácí hraní. Zatím jen normální hudba na elektroakustiku ale chystám se koupit i elektriku / žádný tvrdý metal
Ještě mě zajímá jestli se do těch zadních dír effect loop - return/send , dá strčit nějaký player (mp3 apod) aby hrál spolu s kytarou ?

Re: AK20RA - kombo

Napsal: 22.04.2011 15:39
od kvasna
Tak seic jsem na to nehrál ale za 600 Kč bych do toho možna i šel jestli to chces na nejaky to domací cvicení ikdyž zadnej zázrak to asi nebude ale rozhodne je takhle cena za 60 w kombo velmi výhodná ba trochu i podezdřelá :oops:

Re: AK20RA - kombo

Napsal: 22.04.2011 15:54
od Krist
kvasna píše: 60 w kombo velmi výhodná ba trochu i podezdřelá :oops:
aaa, velký sorry, to bazarový je jen 20 W, gugl nasel 60kovou verzi, která vypadá úplně stejně. Přihodil jsem ješte jiný odkaz.

Re: AK20RA - kombo

Napsal: 22.04.2011 16:01
od kvasna
jj už na to koukám :D no tak tady bych už byl na vážkách možná sem napíše někdo kdo na to přímo hrál....... nicméně pro elektroakustiku stejne potřebuješ akustický kombo a tohle je pokud se nepletu klasický kombo na elektriku........

Re: AK20RA - kombo

Napsal: 22.04.2011 16:07
od Krist
kvasna píše:pro elektroakustiku stejne potřebuješ akustický kombo.
To jsem blázen, já pročítám ty kvanta příspěvků, co zde jsou, ale tato informace mě utekla. Asi su přetaženej. Nicméně ta elektrika stejně bude :)
Nějak nechápu, proč by na tom nehrálo to dutý dřevo s 9V baterkou, to hraje ve všem co má zesilovač :? ...ale budiž, ta eleaku. není nijak důležitá.

Re: Soundking AK20RA - kombo, dá se ?

Napsal: 22.04.2011 17:01
od Nero
No hrát to bude, ale jak...

Kombo na elektrickou kytaru je jaksi postavené dosti jinak než aparát na elektroakustické nástroje.

Re: Soundking AK20RA - kombo, dá se ?

Napsal: 22.04.2011 21:59
od Krist
ok, a když se tedy vrátíme k původnímu dotazu....berme v potaz k el.kyt.

Re: Soundking AK20RA - kombo, dá se ?

Napsal: 22.04.2011 22:02
od Krist
no nic, tak mezitím co tu pátrám, mě to někdo vyfoukl :mrgreen: no co, takových ještě bude...snad

Re: Soundking AK20RA - kombo, dá se ?

Napsal: 23.04.2011 17:11
od Nero
Krist píše:no nic, tak mezitím co tu pátrám, mě to někdo vyfoukl :mrgreen: no co, takových ještě bude...snad
Buď rád - najdeš aspoň něco lepšího :wink: