Stránka 1 z 27

Hledám taby / backing tracky - seznam stránek

Napsal: 25.06.2007 20:13
od Smrťokvítek
Do tohoto tématu prosím přispívejte odkazy na vaše oblíbené stránky/servery s taby a klidně i s notami.

Byl bych rád kdyby KAŽDÝ kdo hledá nějaký tab a hodlá napsat sem do fóra, aby nejdříve zkusil hledat sám a až poté, když nic nenajde, napsal do této sekce nějakou tu žádost. Bude to rozhodně lepší než se dokola sobecky ptát na věci co se dají snadno najít.

Samozřejmě používejte funkci Hledat tady na fóru a vyhledávače jako například Google. Nemusí to být jenom zmiňované stránky.

Pokud najdete nějaký dobrý server určitě se o něj podělte. Nejlepší bude, když odkaz uvedete pár slovy, ať se to tady nehemží jenom odkazy bez ničeho.

O stránkách nediskutujte, max. doplňte info pokud to bude nutné. Byl bych rád kdyby to tu sloužilo jako menší seznam pro všechny co hledají. Jestli se o tom, který server je lepší nebo o čemkoliv jiném chcete bavit, založte si téma, já vám sem na něj hodím odkaz :) .

Všem přeji úspěšný lov :twisted: .

EDIT: Nero - doplňuji seznam stránek, které zde byly zmíněny. Případně budu doplňovat

http://www.911tabs.com/
http://www.ultimate-guitar.com/
http://www.azchords.com
http://www.thetabworld.com
http://www.magic-tab.com/cz/index.php
http://www.cifraclub.terra.com.br
http://www.tabcrawler.com/
http://www.xguitar.com/
http://www.gprotab.net/
http://farhatguitar.com/
http://www.songsterr.com/


http://www.supermusic.sk
http://www.hudba.sk/akordy
http://kytarovenebe.cz/

http://www.eythorsson.com/en/ - noty
http://www.guitarbt.com/index.php?page=dl_list - backing tracks

http://maurogiuliani.free.fr/en/integral.php
http://www.thomaskoenigs.de/freedownloads.htm
http://www.klassiskgitar.net/
http://www.free-scores.com/
http://www.guitarpress.com/sheet.html
http://www.muslib.se/ebibliotek/boije/indexeng.htm
https://rex.kb.dk/
http://www.mutopiaproject.org/
http://imslp.org/wiki/Main_Page
http://www.delcamp.net/en/index.html
http://nylonguitarist.com/

Napsal: 25.06.2007 20:15
od Smrťokvítek
Takže tohle je asi jedna z nej stránek na vyhledávání. Dají se tam najít i taby na jiné nástroje než kytaru :). Je to vlastně takový vyhledávač v několika serverech takže to ušetří trochu času. Rozhodně doporučuji jako jeden z prvních kroků při hledání. :)
http://www.911tabs.com/

Tohle je další skvělá stránka, kam můžete postovat taby i vy. Dají se tam najít jak obyč. taby, tak gp3 4 a 5 soubory. mají i fórum, celkem velká komunita :) .
http://www.ultimate-guitar.com/

Napsal: 25.06.2007 20:16
od aivn86

Napsal: 14.08.2007 1:20
od Rommy
Nesmejte se, ale hledam tab na znelku z Cerveneho Trpaslika :D Neni to tak tezky, mohla bych si to odposlouchat, ale to se mi nechce, tak to zkousim tady, nez mi nic jineho nez poslech nezbyde :) Holt mam obcas rada i nejake "blbinky" :)

Napsal: 14.08.2007 2:42
od rasomaso
Heh to jsem věděl jak se to hraje ale už sem to zapomněl. Na netu jsem to ale nenašel a tak jsem to musel oposlouchat, takže budeš muset asi taky. :wink:

Napsal: 14.08.2007 8:40
od michalp
Rommy píše:Nesmejte se, ale hledam tab na znelku z Cerveneho Trpaslika :D Neni to tak tezky, mohla bych si to odposlouchat, ale to se mi nechce, tak to zkousim tady, nez mi nic jineho nez poslech nezbyde :) Holt mam obcas rada i nejake "blbinky" :)
http://www.911tabs.com/tabs/r/red_dwarf/ nezkousel jsem tak nevim jestli to tak presne zni...

-

Napsal: 31.08.2007 19:21
od HALF
-

Napsal: 31.08.2007 20:00
od griper
v komentech je tohle:

LEFT HAND:
C C, G# G#, D# D#, G G
C C, C-D#-G# G#, G#-G-D# D#, D#-F-G G, G-D#

The part where the woman sings:
F

RIGHT HAND:
C G, D# A#, G D, A# G, C G, D# A#, G D, D# G

" " " " " ":
A F C A D# C G D# C


treba by to slo nejak prekopat na kytaru

Napsal: 31.08.2007 21:05
od Caggan
dej me par dnu a klidne ti to prekopu, ale vzhledem k tomu ze jsou to dve ruce, tak to bude takovy lehky odvar

Napsal: 1.09.2007 10:43
od zumBeispiel
Zacatek by mohl byt nejak takhle, ten druhej bas (na Dis) by mel byt o oktavu niz - vyhoda klaves.. :)

Obrázek

P. S. Vecer to kdyztak dodelam, ted musim pryc.

Napsal: 1.09.2007 11:43
od HALF
-

Kde sehnat taby na kapelu Krucypysk???

Napsal: 5.09.2007 20:43
od MetalGodOfDeath
Ahoj lidi. Miluju Kapelu Krucupysk a nemuzu nikde najit taby na ni. pokud nekdo nake mate nebo vite kde sehnat dejte to pls sem. diki mooooooc :!:

Napsal: 5.09.2007 21:04
od humus

Taby na Argemu a Reflexy

Napsal: 8.09.2007 20:37
od had14
Hojte lidi PLS nesehnali byste někdo tabulatury na české big bítovky s názvem Argema a Reflexy pls ???

Napsal: 11.09.2007 15:25
od Kozanostra
píše se to krucipüsk :wink:

Napsal: 14.09.2007 11:37
od tallicaman
http://www.thetabworld.com
nemuzu nikde najit taby na pisnicky Crossroads a The seeker od Rush, tak kdybyste nekdo nahodou nasli nebo meli doma, dejte vedet...

taby na hutku a plihala

Napsal: 18.09.2007 13:07
od jakubdubi
Ahoj, nevíte prosím někdo o tabulaturách na Hutku a Plíhala? Popřípadě jestli vyšly v nějakém vydavatelství? Nějaké jsou na www.plihal.wz.cz . Byl bych šťastný jak blecha kdyby je někdo měl nebo mi dal tip. Díky za pomoc

Napsal: 18.09.2007 19:55
od Vohonvole
na www.supermusic.cz něco je :wink:

tab Guano apes - scratch the pitch

Napsal: 21.09.2007 9:25
od PáJa
Ahoj, předem se omlouvám, jestli svým dotazem někoho naštvu a doufám, že nebudu označena za sobce, který neumí hledat sám - věřte, hledala jsem už skoro všude - po netě, momentálně hledám už jen na hmatníku, ale nadaří se mi:( - netušim ladění, netušim, kde to pan kytarista hraje, tak prosím o pomoc - jestli někdo tento tab nemáte...Děkuji

Napsal: 21.09.2007 13:53
od BJ