Stránka 1 z 1

Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 10.04.2012 18:55
od Baxth1z3r
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tímhle kombem a jestli jo, tak jaké?
Díky za odpovědi :)
http://kytary.cz/line-6-lowdown-300-pro/HN086519/

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 6:16
od dzzerza
Kdysi jsem mel jeho mladsiho bratricka 110 http://kytary.cz/line-6-lowdown-studio-110/HN090724/, ten byl docela fajn (jako cvicitko nebo do folku).

Nicmene tenhle model 300 jsme si tehdy zkousel na prodejne. Z toho co si pamatuju, ze me docela zklamal zvukove. Nektere presety hodne sumely, jine byly celkem k nicemu.
Pripadalo mi ze to hraje jako by cela bedna byla z levneho plastu. Proste tomu chybely poradny basy.

Samozrejme me tehdy lakaly vsechny ty simulace, ale jednak jsem dospel k tomu ze jeden dobry zvuk je lepsi nez dvacet prumernych a hlavne tady ty simulace tak nejak nefungovaly.

Ale muze to byt vsehcno jen muj pocit - treba ma nekdo jinou zkusenost.

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 12:42
od KIWI
Pokud chces vyplaznout tolik penez za kombo, tak ber tohle:
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... rder=datum

Levnejsi a kvalitou uplne jinde, co vic chtit?

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 14:56
od Jack31
Mal som tu 15W verziu toho komba a snim som bol spokojny ale ked som skusal toto tak ma to rychlo odradilo.Prislo mi to take onicom,tiez tie drivy take nic moc.Skor by som bral to kombo co dava link Kiwi ;)

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 15:37
od johnatán
Ač na basu hraju jen okrajově, stejně hodím svuj názor do placu. Tomuhle bych se rozhodně vyhnul, pokud by se nejednalo o to malý cvičítko - tam bych bral jako velký plus všechny možný simulace a efekty. Ale velkej aparát jsem potkal na podiu jednou (hlavu na 4x10" + 1x15") a hrálo to hnusně. Nebylo to konkrétní, basovalo to jen na těch frekvencích, který tak maximálně "vyduněj" mozek z hlavy, ale přitom to vlastně ani netlačí. Prostě se to rozhodně nechovalo tak, jak bych čekal že se bude chovat kvalitní basovej apec. Stoprocentně se přikláním k názoru výše - lepší jeden kvalitní zvuk než dvacet polovičatejch..;-)

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 18:10
od Baxth1z3r
mě tam právě lákaj hodně ty efekty, ale ještě mám možnost sehnat si Hartke VX3500 a nevim do čeho jít no...

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 18:33
od johnatán
Myslim, že tyhle dva aparáty se po stránce kvality zvuku vůbec nedaj srovnat, to Hartke hraje za ty peníze naprosto skvěle, je variabilní natočíš tam cokoliv...samozřejmě oproti zrovna Line6 se s variabilitou nechytá:-P ale v tom základním a důležitym ho dost válcuje..další názory?

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 11.04.2012 18:37
od KIWI
S tema efektama - ver mi, je to jako kdyz si nekdo koupi multiefekt, rikajic si, ze bude vsecko efekty. Casem ale zjistis, ze pouzije jeden dva, tak si ho radsi koupi v jednom pedalu v desetkrat lepsi kvalite. Stejny to bude s tema efektama v kombu. Nebrat.

Hartke VX3500 bude urcite lepsi zalezitost, ovsem bacha, je tam velmi casta znama poruchovost repraku.

Re: Line 6 LowDown 300 Pro

Napsal: 13.04.2012 14:06
od heczis
Jen potvrdim vyse uvedene nazory. To kombo kdysi koupili do orchestru, kde jsem hral a... proste hraje osklive. Skoro bych rekl, ze by mohlo byt vzorem toho, jak basovej aparat nema hrat.