Stránka 1 z 1
Názor na tuto kytaru - Vintage Modified Tele SSH
Napsal: 3.09.2007 20:03
od Skiner
Ahojte" Zajímaly by mě nejaká názory na tuto kajtru...
http://www.musiccenter.cz/Squier-Vintag ... erie:26219
Nehodlám to kupovat... Jen tak to hážu do placu...

Napsal: 3.09.2007 20:26
od Greeg
nevim jak hraje , ale kdyby tam bylo napsáno fender tak by vypadala hodně delikátně. Jinak si myslim, perfektně zvolená kombinace typů snímačů
Napsal: 3.09.2007 20:33
od Skiner
Jo přesně tak, souhlasím - ty snímače mě hafo tahnou, otázka je kvalita, když je to squier. HLedal jsem a origo Fender jsem nic takovýho nenašel..
Napsal: 3.09.2007 20:44
od aivn86
Já myslím, že s kvalitou to nebude tak špatný. Ale ty snímače tomu musí propůjčit neuvěřitelný zvukový možnosti.
Napsal: 3.09.2007 20:50
od Greeg
pořád je to jenom kopie, jak kytara tak i ty snímače jsou kopie seymour duncan
Re: Názor na tuto kytaru - Vintage Modified Tele SSH
Napsal: 29.11.2009 17:09
od 60'Rock_N'_Roll
http://reviews.harmony-central.com/revi ... e+SSH/10/1
nevim, nevim, tady jí docela hatěj..prý nevyrovnaná hlasitost HB a SC...
nevím, ale ta kytara se mi zdá doopravdy zajímavá
Zvuk= 7.7, ale doopravdy nevím, jak hodně si mám brát toto číslo...
Re: Názor na tuto kytaru - Vintage Modified Tele SSH
Napsal: 29.11.2009 17:14
od Dark Axel
ach ta nostalgie usednouvší na člověka poté co někdo jen tak najednou vykope více než dva roky staré téma...
to jsme tu všichni chodili v plínkách, brouzdali se ve spamu a anarchii...
k tomu H-C: tady bych si to číslo opravdu moc nebral. ve chvíli, kdy takové hodnocení získáš od 3 userů, nebral bych to v potaz absolutně vůbec
kdyby jich bylo desetkrát tolik, tak si člověk řekne "tak je to takový lepčí průměr levných kytar"... ale takhle... to stačí aby se to jednomu líbilo, druhému ne a třetí "jakože to jde přežít"
Re: Názor na tuto kytaru - Vintage Modified Tele SSH
Napsal: 29.11.2009 18:20
od 60'Rock_N'_Roll
ale jinak fakt zajímavá kytara...jen se bojim, že to nebude už to pravý tele...leda, že by se ten mini hb dal rozpojit...ale stejně..
Re: Názor na tuto kytaru - Vintage Modified Tele SSH
Napsal: 30.11.2009 11:12
od Regular John
Myslím že jsem to tu už někdy psal. Hodnocení na Harmony central se musí brát hodně s rezervou, zvlášť pokud jich je tam málo... Často jsou ty recenze hodně neobjektivní a je tam plno lidí, kteří dali nějakým věcem dost mizerné hodnocení kvůli úplné banalitě, která je prostě vytočila a řekli si, že tam ten produkt musí pořádně shodit! Nejlepší je, když tam nějaký metalista nadává kytary se signlama
Jinak "to pravý" tele je pro mě jedině fender s dvouma signglama

Re: Názor na tuto kytaru - Vintage Modified Tele SSH
Napsal: 30.11.2009 14:02
od Dark Axel
60'Rock_N'_Roll píše:ale jinak fakt zajímavá kytara...jen se bojim, že to nebude už to pravý tele...leda, že by se ten mini hb dal rozpojit...ale stejně..
no, to asi vážně nebude... SSH tele má k pravému teleti asi tak daleko, jako... strat
