Stránka 1 z 1
Začátečník !
Napsal: 31.01.2008 17:07
od WildChild
Zdravim všechny kytaristy, jsem absolutni začátečník. Je mi 15 let. Mam doma akustiku a chtěl bych později hrát na elektriku, ale bylo mi doporučováno začít s akustikou. Potřeboval bych poradit jak na to. Budu rád za jakýkoliv tip nebo radu. Diky
Re: Začátečník !
Napsal: 31.01.2008 17:19
od Frostys
WildChild píše:Zdravim všechny kytaristy, jsem absolutni začátečník. Je mi 15 let. Mam doma akustiku a chtěl bych později hrát na elektriku, ale bylo mi doporučováno začít s akustikou. Potřeboval bych poradit jak na to. Budu rád za jakýkoliv tip nebo radu. Diky
Tak určitě nejjedodušší bude najít si učitele nebo chodit do ZUŠky. Pokud chceš začínat sám, tak se nauč pár akordů nazpamět a sežen si tabulatury na nějaké jednoduché písničky a prostě se uč. Je tu hodně topiců o tomto, takže si tu pročítej fórum.
Napsal: 31.01.2008 17:28
od WildChild
Jo jasný, ale já nevím jak se podle nich hraje

Napsal: 31.01.2008 17:38
od Frostys
WildChild píše:Jo jasný, ale já nevím jak se podle nich hraje

Tak to tu najdeš taky. Hledej

Napsal: 31.01.2008 17:39
od Morgaur
Mrkni se do sekce "Hrani na kytaru, tabulatury" je tam topic Online kytarove skoly zdarma, urcite tam neco najdes...
Napsal: 31.01.2008 18:52
od WildChild
jojo zatím díky
Napsal: 1.02.2008 15:21
od bakernewbie
tak ja sem na tom stejne. vcera mi tatka koupil akustiku (spanelku)a to proto, abych se na ni naucil, protoze touzim hrat na elektriku. A jenom patnact mi bude zejtra inak sme na tom stejne x)
Budu chodit do lidusky a potom do yamahy... asi
Napsal: 1.02.2008 15:56
od Joey
bakernewbie píše:tak ja sem na tom stejne. vcera mi tatka koupil akustiku (spanelku)a to proto, abych se na ni naucil, protoze touzim hrat na elektriku. A jenom patnact mi bude zejtra inak sme na tom stejne x)
Budu chodit do lidusky a potom do yamahy... asi
No...tak to máš dobré, hodně dobré

Napsal: 1.02.2008 18:43
od WildChild
Hoj. promiňte,že zase otravuju. Nemůžete mi někdo poslat odkazy na něaký taby na lehký písničky...něakej odkaz přímo na ten song

Napsal: 2.02.2008 9:18
od Oltec
Kemo ,vlez do putyky a chyť se nějaké partie.
Napsal: 2.02.2008 9:36
od pehve
Oltec píše:Kemo ,vlez do putyky a chyť se nějaké partie.
ale k tomu ještě trochu cvičení doma neuškodí

Napsal: 2.02.2008 9:44
od Oltec
O.K. chtělo by to doholpeca hodit nějakou notu, už mě nějakou dobu vážně interesuješ Pehve !
Napsal: 2.02.2008 9:48
od pehve
Oltec píše:O.K. chtělo by to doholpeca hodit nějakou notu, už mě nějakou dobu vážně interesuješ Pehve !
diky,jsem pro každou (dobře zahranou) neplechu

Napsal: 2.02.2008 9:59
od Oltec
To patřilo do SZ.
Napsal: 2.02.2008 11:52
od bakernewbie
Joey píše:bakernewbie píše:tak ja sem na tom stejne. vcera mi tatka koupil akustiku (spanelku)a to proto, abych se na ni naucil, protoze touzim hrat na elektriku. A jenom patnact mi bude zejtra inak sme na tom stejne x)
Budu chodit do lidusky a potom do yamahy... asi
No...tak to máš dobré, hodně dobré

Prestan me uz pronasledovat ty nasilniku jeden, nebo to reknu mamince!
