Stránka 1 z 1

Stavba Custom Mini V

Napsal: 30.09.2008 16:09
od ownkiller
Zdravím,
našel jsem u strejce kytaristy na půdě starou kytaru v dezolátním stavu.22 pražcový krk je na tom dobře ale tělo je poškrábané a navíc se mi nelíbí tvar kytary rozhodl jsem se tělo odstranit a použít jen krk na stavbu první kytary na krku nejsou prazce a je rozlepený a chybí ladíci mechanika další co na kytaru mám je kompletní jednozvratné tremolo.Tímto žádám všechny příznivce staveb kytar a lidí kteří by mi mohly poradit s výběrem dřeva atd.


Foto dodám.

Napsal: 30.09.2008 20:06
od Nero
Tak jen napiš, jaký zvuk a možnosti od té kytary čekáš, pak se bude radit líp...

Napsal: 30.09.2008 23:05
od ownkiller
OD kytary si slibuji spíše nabroušený zvuk na metal nejradeji bych ji udelal s pevnou kobylkou ale kdyz se mi dostalo do ruky jednozvratné tremolo z jolany galaxis :) tak ho tam soupnu určitě bych potreboval poradit kde sehnat prazcovy drat a jake zvolit jeho rozmery.

Napsal: 1.10.2008 11:56
od rain
Tremolo z galaxisky je to nejhorší prokletí jaké může člověka potkat. Jediné místro na světě kam bych ho šoupnul je popelnice. Pražcový drát a všecko ostatní potřebné koupíš třeba u http://www.bachmusik.com/

Napsal: 2.10.2008 19:07
od mrkendy
soller nebo u thomanna uz narezany myslim.. Hod sem fotku, treba je skoda tu kytaru uplne prekopavat..