Výběr mixu

Pro živé ozvučení, studiové, monitorovací, ...
Trikolka
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: 3.02.2016 17:26

Re: Výběr mixu

Příspěvek od Trikolka » 26.03.2016 12:06

Ahoj, snad nebude vadit, že k Tvému dotazu připojím ještě můj dotaz, protože jaxi moc nevím, jak tady zakládat nová vlákna :-)) můj přítel má kapelu a potřebují novej zesák, ale já bych mu ten zesák ráda koupila k narozeninám :-)) jako moc nevím, zda je to dobrý nápad, ale vím, že by to udělalo velkou radost a mě ostatně taky. Jejich složení kapely je dvě kytary, oba zpívají, jeden basák a bubeník. Četla jsem hodně dobrých recenzí na tento http://www.audioworks.cz/mixn-pulty-do- ... 83245.html, ale opravdu se v tom nevyznám, takže budu ráda, když mi někdo poradí. Moc díky :-))

Uživatelský avatar
rotten77
Moderátor
Příspěvky: 2445
Registrován: 8.03.2007 7:13
Skype: rotten77_cz
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr mixu

Příspěvek od rotten77 » 28.03.2016 8:13

Trikolka píše:Ahoj, snad nebude vadit, že k Tvému dotazu připojím ještě můj dotaz, protože jaxi moc nevím, jak tady zakládat nová vlákna :-)) můj přítel má kapelu a potřebují novej zesák, ale já bych mu ten zesák ráda koupila k narozeninám :-)) jako moc nevím, zda je to dobrý nápad, ale vím, že by to udělalo velkou radost a mě ostatně taky. Jejich složení kapely je dvě kytary, oba zpívají, jeden basák a bubeník. Četla jsem hodně dobrých recenzí na tento http://www.audioworks.cz/mixn-pulty-do- ... 83245.html, ale opravdu se v tom nevyznám, takže budu ráda, když mi někdo poradí. Moc díky :-))
Píšeš, že potřebují zesilovač ale poslala jsi odkaz na mixážní pult... Nic nekupuj - raději příteli přispěj finančně, protože se v tom opravdu nevyznáš (jak píšeš). Lepší bude, když si vybere něco sám.

Odpovědět

Zpět na „Mixážní pulty“