výuka kytary Brno/Frýdek-Místek

Seznam hudebních učitelů a škol
Odpovědět
___radim___
Příspěvky: 2
Registrován: 26.05.2014 15:35
Skype: radimisko1

výuka kytary Brno/Frýdek-Místek

Příspěvek od ___radim___ » 2.06.2014 18:15

Ahoj,

nabízím lekce kytary v Brně. Něco o mně:

V současnosti vedu autorský projekt Fairplay, kromě toho jsem členem kapely Behind the Door a Bublifunk. S kytarou aktivně vystupuji od 12 let. Mám zkušenosti s hraním v big bandech i "malých" kapelách s různým žánrovým zaměřením, od swingu, přes funky, latinskoamerickou hudbu po rock a populární hudbu. Kromě toho jsem 13 let studoval klasickou hudbu. Mým hlavním zaměřením je jazz a funky, ale rád budu učit zájemce o jakýkoli žánr.

Můžeme se zabývat oblastmi jako je rytmus a efektivní cvičení s metronomem, transkripce nahrávek, cvičení sluchu, poznávání hmatníku, harmonii, improvizaci, technice - vše záleží na vašich aktuálních potřebách a problémech. Můžeme se učit hrát s využitím hudební teorie, ale máte-li odpor k notám, zkusíme to zvládnout i bez nich (nebo ho překonáme:).

Momentálně dokončuji studia bakalářského programu na jazzovém oddělení brněnské JAMU, mám za sebou stáž na Kunstuniversität v rakouském Grazu a zúčastnil jsem se celé řady workshopů se světovými muzikanty a pedagogy (např. Kurt Rosenwinkel, Lage Lund, Rez Abbasi, David Dorůžka, Arturo O'Farill). Zažil jsem tak hodně různých přístupů k výuce jednotlivých aspektů hraní hudby a ve své vlastní výuce se snažím využít to nejlepší z nich. Mám také k dispozici spoustu moderních výukových materiálů - i když nejlepší učební materiály jsou na nahrávkách vašich vzorů :)

Vyučuji za 250,- Kč za 60minutovou lekci v centru Brna. Bývám také ve Frýdku-Místku, odkud pocházím, takže se můžeme na hodině domluvit i tam. Kontakt na mě je pridalr@seznam.cz nebo telefon +420732718601. Ozvěte se, vyzkoušejte si hodinu a uvidíte! Těším se.

Radim Přidal

Odpovědět

Zpět na „Učitelé“