Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 1.09.2010 18:12
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Zvuk rockových kláves
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1816
Re: Zvuk rockových kláves
Doors- Ray Manzarek hrál na nástroj VOX Continental. Jinak k dosžaní tohoto zvuku je možné dojít několika způsoby. Je to však na delší povídání. Napiš mi na: grober@seznam.cz co máš za klávesy a jaké máš možnosti a já Ti poradím co a jak.
- 1.04.2010 21:53
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: CASIO kladívková mechanika
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 933
Re: CASIO kladívková mechanika
Jaký je rozdíl nevím. Ale nejuznávanější je hammer mechanika od firmy Fatar, kterou do svých kláves montuje většina výrobců synťáku a el. klavírů. Firma Fatar také prodává své midi klávesy s touto mechanikou.
Takže pokud Ti jde o klaviaturu, tak jedině Fatar.
Takže pokud Ti jde o klaviaturu, tak jedině Fatar.
- 27.03.2010 9:33
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Klávesové kombo pro syntetizátor
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 3466
Re: Klávesové kombo pro syntetizátor
Tak zvaná klávesová komba je jen prodejní tah. Osobně jsem vlastnil Roland KC 550. Marně jsem se pokoušel o dobrý zvuk. Nechápal jsem to a začal pátrat. Osobně jsem vyzkoušel kdejaké klávesové kombo. Všechny výsledky byly žalostné.
Pak jsem dostal tip: Dynacord AM 12
http://www.dynacord.de/de ...
Pak jsem dostal tip: Dynacord AM 12
http://www.dynacord.de/de ...