Nalezen 1 výsledek hledání

od drapek12
29.05.2010 12:31
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Výhybka pro EM 151
Odpovědi: 1
Zobrazení: 709

Výhybka pro EM 151

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak by měla vypadat správně výhybka pro Eminence Delta15 a SElenium 220Ti?
Dával jsem něco dohromady ale nástroje přehnuší zpěv v každé písničče.
Díky

Přejít na rozšířené vyhledávání