Nalezen 1 výsledek hledání

od viliam
10.07.2010 5:52
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: přehrávání MIDI
Odpovědi: 3
Zobrazení: 797

Re: přehrávání MIDI

Mne sa občas stane, že npri prehrávaní midi z PC mi z klávesu ide iba bicia sekcia a ostatné zvuky sú nepočúvateľné. Proste úplne zničí skladbu. Po vypnutí a znova zapnutí kláves to hrá v poriadku. Kde môže byť chyba?
Viliam :x

Přejít na rozšířené vyhledávání