Viliam
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10.07.2010 5:52
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: přehrávání MIDI
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 797
Re: přehrávání MIDI
Mne sa občas stane, že npri prehrávaní midi z PC mi z klávesu ide iba bicia sekcia a ostatné zvuky sú nepočúvateľné. Proste úplne zničí skladbu. Po vypnutí a znova zapnutí kláves to hrá v poriadku. Kde môže byť chyba?
Viliam
Viliam