Nalezeny 3 výsledky hledání

od Samm
12.07.2010 9:34
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Orange Bass Terror
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2979

Re: Orange Bass Terror

Ok, zkusím, díky za rady..
Sam
od Samm
11.07.2010 16:29
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Orange Bass Terror
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2979

Re: Orange Bass Terror

Nevíš má ten orange uvnitř trafo na 230 i 120V zároveň ? Chci ho vzít z USA: ebay forever :-)
U tiny terroru to jde přehodit 230V tam je :-).

U tohoto to nešlo,musel jsem dokoupit zvlášť trafo.

Jinak vše je tak jak má, podle mě je tam nějáká malá chyba,ale já elektronice moc nerozumím, takže do ...
od Samm
10.07.2010 18:37
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Orange Bass Terror
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2979

Orange Bass Terror

Ahoj.
Koupil jsem přes e-bay z US hlavu Orange Bass Terror a bohužel přestalo fungovat přepínání ze STAND BY na ON, takže to prostě nehraje, respektive to hraje jen když to pošlu do linky. Vnitřek téhle hlavy je úplně jiný než evropská verze. Nevíte někdo o někom v čr, kdo by byl schopný to opravit ...

Přejít na rozšířené vyhledávání