Nalezeno 12 výsledků hledání

od majklN
31.07.2010 0:59
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava kolem 40 000

Může být tento zesilovač http://kytary.cz/crown-xls802d/HN089103/ k těm ND151? ;)
od majklN
31.07.2010 0:51
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava kolem 40 000

To sem teď asi nepatří ale znáte reproboxy MAD? Dnes jsem se náhodou zatoulal na nějakej malej fesťák začínajicích kapel, a měli tam tyhle boxy. Nevím jestli to může být zvukařem nebo boxama nebo zesilovačema ale jakmile se do toho kapela opřela tak normálně ůplně vypadly basy. :?:
od majklN
29.07.2010 2:33
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava kolem 40 000

A má někdo zkušenosti s touhle značkou? http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=94660
od majklN
29.07.2010 2:27
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava kolem 40 000

Tak sem tady zas ;) po přečtení pár fór jsem došel k tomu že ideální sestava by mohla být 2x Megaton ND151 + QSC: GX5. Údajně by ten 15" středobass měl utáhnout i basy. A vleze se to do 40tis.;)
od majklN
26.07.2010 19:35
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

Teď mě ještě napadlo co třeba 2x Megaton EM215 - Kit sestavit by to nebyl problem ;) + nějakej zesík a časem k tomu přidat subbass ;) že to je trochu těžší nevadí.
od majklN
26.07.2010 17:22
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

no vyhybka k tomu asi nebude a ten powermix bych opravdu nevyužil. :roll:
od majklN
26.07.2010 16:23
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

No nabízí k tomu powermix SOUNDCRAFT Spirit Powerstation 1200 to má aji zesilovač podle informaci ale ten bude asi na prd.
od majklN
26.07.2010 14:45
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

Jak je na tom výrobce TURBOSOUND. Našel jsem jednu nabídku na: 2x TL-1800 + 2x TL-1561.
od majklN
26.07.2010 14:17
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

Jenom pro informaci je velkej zvukovej rozdil mezi plastovejma a drevenejma bednama? Protože ty výše uvedene dřevěné aktivky už převyšují mou cenovou hranici.
od majklN
26.07.2010 11:20
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

No aha, nějak jsem zapoměl na to že to musím dostat nad hlavy. Styl repro. hudby převážně rock,disko. Nemůžu si pomoct ale tak nějak davám přednost dřevu jak plastu.
od majklN
26.07.2010 10:01
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Re: Jaká sestava

No jak říkám vůbec nevím co a za kolik tak, že bych byl moc rád kdyby ste mi nějak poradili. byl bych moc vděčnej. Těch lidí počítejte max. 100.
od majklN
25.07.2010 18:04
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaká sestava kolem 40 000
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3277

Jaká sestava kolem 40 000

Zdravím, potřeboval bych poradit jakou sestavu by ste mi doporuřili pro reprodukovanou hudbu na ven resp. hřiště 100-200lidí. Vůbec se v tom neorientuju cenu bych viděl tak do 40tis.

Reproboxy bych viděl nejspíš tyhle JBL JRX125 a zesilovač nevím :?: Prosím poraďte.

Přejít na rozšířené vyhledávání