Nalezeno 12 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 31.07.2010 0:59
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava kolem 40 000
Může být tento zesilovač http://kytary.cz/crown-xls802d/HN089103/ k těm ND151? 
- 31.07.2010 0:51
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava kolem 40 000
To sem teď asi nepatří ale znáte reproboxy MAD? Dnes jsem se náhodou zatoulal na nějakej malej fesťák začínajicích kapel, a měli tam tyhle boxy. Nevím jestli to může být zvukařem nebo boxama nebo zesilovačema ale jakmile se do toho kapela opřela tak normálně ůplně vypadly basy. 
- 29.07.2010 2:33
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava kolem 40 000
A má někdo zkušenosti s touhle značkou? http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=94660
- 29.07.2010 2:27
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava kolem 40 000
Tak sem tady zas
po přečtení pár fór jsem došel k tomu že ideální sestava by mohla být 2x Megaton ND151 + QSC: GX5. Údajně by ten 15" středobass měl utáhnout i basy. A vleze se to do 40tis.
- 26.07.2010 19:35
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
Teď mě ještě napadlo co třeba 2x Megaton EM215 - Kit sestavit by to nebyl problem
+ nějakej zesík a časem k tomu přidat subbass
že to je trochu těžší nevadí.
- 26.07.2010 17:22
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
no vyhybka k tomu asi nebude a ten powermix bych opravdu nevyužil. 
- 26.07.2010 16:23
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
No nabízí k tomu powermix SOUNDCRAFT Spirit Powerstation 1200 to má aji zesilovač podle informaci ale ten bude asi na prd.
- 26.07.2010 14:45
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
Jak je na tom výrobce TURBOSOUND. Našel jsem jednu nabídku na: 2x TL-1800 + 2x TL-1561.
- 26.07.2010 14:17
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
Jenom pro informaci je velkej zvukovej rozdil mezi plastovejma a drevenejma bednama? Protože ty výše uvedene dřevěné aktivky už převyšují mou cenovou hranici.
- 26.07.2010 11:20
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
No aha, nějak jsem zapoměl na to že to musím dostat nad hlavy. Styl repro. hudby převážně rock,disko. Nemůžu si pomoct ale tak nějak davám přednost dřevu jak plastu.
- 26.07.2010 10:01
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Re: Jaká sestava
No jak říkám vůbec nevím co a za kolik tak, že bych byl moc rád kdyby ste mi nějak poradili. byl bych moc vděčnej. Těch lidí počítejte max. 100.
- 25.07.2010 18:04
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Jaká sestava kolem 40 000
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 3277
Jaká sestava kolem 40 000
Zdravím, potřeboval bych poradit jakou sestavu by ste mi doporuřili pro reprodukovanou hudbu na ven resp. hřiště 100-200lidí. Vůbec se v tom neorientuju cenu bych viděl tak do 40tis.
Reproboxy bych viděl nejspíš tyhle JBL JRX125 a zesilovač nevím
Prosím poraďte.
Reproboxy bych viděl nejspíš tyhle JBL JRX125 a zesilovač nevím