Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10.02.2011 8:57
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Yamaha EZ 200 jak nahrát beat z počítače do kláves
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 758
Re: Yamaha EZ 200 jak nahrát beat z počítače do kláves
Díky za pomoc:)
- 7.02.2011 11:49
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Yamaha EZ 200 jak nahrát beat z počítače do kláves
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 758
Yamaha EZ 200 jak nahrát beat z počítače do kláves
Dobry den.
Vytahl jsem starsi klavesy od sestry a opet me to chytlo.Zaklady uz mam 5 let hrani na klavir v ZUŠ ale je to uz 13 let.Nehodlam ze sebe udelat skveleho hudebnika na tento nastroj,ale jako obcasny konicek(je to lepsi nez hospoda).
Chtel bych Vas poprosit o radu jak do techto klaves ...
Vytahl jsem starsi klavesy od sestry a opet me to chytlo.Zaklady uz mam 5 let hrani na klavir v ZUŠ ale je to uz 13 let.Nehodlam ze sebe udelat skveleho hudebnika na tento nastroj,ale jako obcasny konicek(je to lepsi nez hospoda).
Chtel bych Vas poprosit o radu jak do techto klaves ...