Zdravím všechny,
uvažuju o kombu Hughes & Kettner Switchblade 50. Jen nevím, jestli nebude lepší Hughes & Kettner Switchblade 100. 50-ka má 1x12, 100-ka 2x12. Poraďte co bude lepší. Předem děkuju. Michal
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27.07.2012 15:50
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Hughes & Kettner Switchblade 50, nebo 100
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 935
- 12.02.2011 11:09
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Behringer FCB 1010 + Digitech RP150
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 457
Re: Behringer FCB 1010 + Digitech RP150
Aha..Tak nic. Děkuji za odpověď..
- 12.02.2011 10:19
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Behringer FCB 1010 + Digitech RP150
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 457
Behringer FCB 1010 + Digitech RP150
Zdravím všechny. Lze zapojit Behringer FCB 1010 do Digitech RP150? Bude to fungovat?
- 10.02.2011 14:31
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: VOX AC30VR
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 3057
Re: VOX AC30VR
Nevím, myslím si, že bude mít větší výkon. Chtěl bych s tím hrát ve zkušebně, i v malých sálech.
- 10.02.2011 13:45
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: VOX AC30VR
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 3057
VOX AC30VR
Dobrý den. Uvažuji o koupi tohoto aparátu. Má s ním někdo zkušenost, se kterou by se mohl podělit?