Nalezeno 5 výsledků hledání

od mich75
27.07.2012 15:50
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Hughes & Kettner Switchblade 50, nebo 100
Odpovědi: 2
Zobrazení: 935

Hughes & Kettner Switchblade 50, nebo 100

Zdravím všechny,
uvažuju o kombu Hughes & Kettner Switchblade 50. Jen nevím, jestli nebude lepší Hughes & Kettner Switchblade 100. 50-ka má 1x12, 100-ka 2x12. Poraďte co bude lepší. Předem děkuju. Michal
od mich75
12.02.2011 11:09
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Behringer FCB 1010 + Digitech RP150
Odpovědi: 2
Zobrazení: 452

Re: Behringer FCB 1010 + Digitech RP150

Aha..Tak nic. Děkuji za odpověď..
od mich75
12.02.2011 10:19
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Behringer FCB 1010 + Digitech RP150
Odpovědi: 2
Zobrazení: 452

Behringer FCB 1010 + Digitech RP150

Zdravím všechny. Lze zapojit Behringer FCB 1010 do Digitech RP150? Bude to fungovat?
od mich75
10.02.2011 14:31
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: VOX AC30VR
Odpovědi: 19
Zobrazení: 3047

Re: VOX AC30VR

Nevím, myslím si, že bude mít větší výkon. Chtěl bych s tím hrát ve zkušebně, i v malých sálech.
od mich75
10.02.2011 13:45
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: VOX AC30VR
Odpovědi: 19
Zobrazení: 3047

VOX AC30VR

Dobrý den. Uvažuji o koupi tohoto aparátu. Má s ním někdo zkušenost, se kterou by se mohl podělit?

Přejít na rozšířené vyhledávání