Nalezen 1 výsledek hledání

od vitav
12.04.2011 22:16
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Španělka: naladění e1
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1611

Španělka: naladění e1

Ahoj,
mám problém s naladěním struny e1.
Mám španělku, nylonový struny. Začínám hrát, ale kytara je stará už minimálně 20 let, je už trochu prohnutá, tak jsem trochu seřízl dolní kobylku, ať nejsou struny tak vysoko.
Teď k mýmu problému. Měl jsem bronzový struny, který šly naladit bez větších ...

Přejít na rozšířené vyhledávání