Ahoj,
mám problém s naladěním struny e1.
Mám španělku, nylonový struny. Začínám hrát, ale kytara je stará už minimálně 20 let, je už trochu prohnutá, tak jsem trochu seřízl dolní kobylku, ať nejsou struny tak vysoko.
Teď k mýmu problému. Měl jsem bronzový struny, který šly naladit bez větších ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
Nalezen 1 výsledek hledání
• Stránka 1 z 1
- od vitav
- 12.04.2011 22:16
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Španělka: naladění e1
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1611
Nalezen 1 výsledek hledání
• Stránka 1 z 1
Přejít na rozšířené vyhledávání
Přejít na
- :: O tomto fóru
- ↳ Oznámení
- :: Kytary
- ↳ Elektrické kytary
- ↳ Akustické kytary
- ↳ Komba, zesilovače, reproboxy
- ↳ Kytarové efekty
- ↳ Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- ↳ Hraní na kytaru, tabulatury
- :: Baskytary
- ↳ Baskytary
- ↳ Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- ↳ Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
- ↳ Hraní na baskytaru, tabulatury
- :: Další hudební nástroje a zpěv
- ↳ Bicí nástroje
- ↳ Klávesové nástroje a syntezátory
- ↳ Smyčcové a další strunné nástroje
- ↳ Dechové nástroje
- ↳ Zpěv
- :: Technika a Recording
- ↳ Ozvučování a osvětlování
- ↳ Mikrofony a snímání
- ↳ Mixážní pulty
- ↳ Zesilovače a reproboxy
- ↳ Studio a recording
- :: Hudba
- ↳ Kulturní akce
- ↳ Skupiny a hudebníci
- ↳ Vaše skupiny
- ↳ Vaše skupiny a projekty
- ↳ Hledám / Nabízím
- ↳ Zkušebny
- :: Recenze a články
- ↳ Recenze
- ↳ Recenze Vaší výbavy
- ↳ Recenze alb
- ↳ Diskuze k recenzím
- ↳ Recenze Vaší výbavy
- ↳ Recenze alb
- ↳ Články
- :: Co se nikam jinam nevešlo
- ↳ Home-made
- ↳ Nástroje
- ↳ Aparatury
- ↳ Ostatní
- ↳ Kytaráři, opraváři, zvukaři a učitelé
- ↳ Kytaráři
- ↳ Aparatury
- ↳ Efekty, snímače, hardware
- ↳ Zvukaři, studia, osvětlovači
- ↳ Učitelé
- :: Stránky
- ↳ HudebníFórum.cz
- ↳ E-shop Kytary.cz
- ↳ HudebníBazar.cz