Nalezen 1 výsledek hledání

od chuck.norris
22.08.2011 10:00
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Zapojení tónové clony
Odpovědi: 1
Zobrazení: 646

Zapojení tónové clony

Zdravím, našel sem si toto zapojení snímačů http://www.seymourduncan.com/support/wiring-diagrams/schematics.php?schematic=2h_2v_3w_2pp Každej snímač zvlášť rozepínatelnej na Volume a Tone společná pro oba. Mám RM pickups a všechno co potřebuju už koupené akorát nevím kam zde zapojit tónovou clonu ...

Přejít na rozšířené vyhledávání