Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22.08.2011 10:00
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Zapojení tónové clony
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 646
Zapojení tónové clony
Zdravím, našel sem si toto zapojení snímačů http://www.seymourduncan.com/support/wiring-diagrams/schematics.php?schematic=2h_2v_3w_2pp Každej snímač zvlášť rozepínatelnej na Volume a Tone společná pro oba. Mám RM pickups a všechno co potřebuju už koupené akorát nevím kam zde zapojit tónovou clonu ...