Nalezeny 2 výsledky hledání

od mat.strat
18.09.2011 11:37
Fórum: Skupiny a hudebníci
Téma: pan Velký - Mr. Big
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2041

Re: pan Velký - Mr. Big

Dark Axel píše:nemyslím jeho nástroj, ale jeho hraní! :lol:
nevím co myslíš jeho hraním když je to jeden z nejlepších basistů světa.. narodil se na jiné planetě!
od mat.strat
5.09.2011 14:50
Fórum: Skupiny a hudebníci
Téma: pan Velký - Mr. Big
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2041

Re: pan Velký - Mr. Big

každý z nich je mist ve svém oboru, sheehan užněkolikrát dostal cenu the best bass player, gilbert je považován za jednoho z nejlepších kytaristů dnešní doby a nejrychlejšího kytaristu vůbec, torpey je brilantní technik, martin je jeden z nejlepších zpěváků světa, už z toho musíme vydedukovat že ...

Přejít na rozšířené vyhledávání