nevím co myslíš jeho hraním když je to jeden z nejlepších basistů světa.. narodil se na jiné planetě!Dark Axel píše:nemyslím jeho nástroj, ale jeho hraní!
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 18.09.2011 11:37
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: pan Velký - Mr. Big
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2041
Re: pan Velký - Mr. Big
- 5.09.2011 14:50
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: pan Velký - Mr. Big
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2041
Re: pan Velký - Mr. Big
každý z nich je mist ve svém oboru, sheehan užněkolikrát dostal cenu the best bass player, gilbert je považován za jednoho z nejlepších kytaristů dnešní doby a nejrychlejšího kytaristu vůbec, torpey je brilantní technik, martin je jeden z nejlepších zpěváků světa, už z toho musíme vydedukovat že ...