Tak to nebude vina kytary, ale spíš strun (mně dadárka taky dost praskaly) nebo toho, že je neumíš správně namotat. A taky - teď tě nechci nijak urazit, ale zmíním to, protože se to stává, i přestože to zní neuvěřitelně - zkontroluj, zda vůbec ladíš do správné oktávy.
Struny mi při těch prvních ...
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17.09.2011 23:30
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Praskání struny
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1041
- 17.09.2011 22:42
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Praskání struny
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1041
Re: Praskání struny
Nahoře hned u kolíkuBummer píše:V kterém místě ti ta struna praská?
- 16.09.2011 21:48
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Praskání struny
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1041
Re: Praskání struny
To ani ne, když ladím, zámky na nultým pražci mám úplně povolený.Dandáš píše:Nevím, asi plácám nesmysl, nemám se zámky zkušenosti, ale nemuže to být jima?
- 16.09.2011 13:47
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Praskání struny
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1041
Praskání struny
Zdravím,
mám asi půl měsíce kytaru Cort VX-2V bag. Hrál jsem na ní asi týden a všechno šlapalo jak má. Jenže o den později jsem ji začal mírně podlaďovat, kvůli stylu, co hraji. Ale zřejmě kvůli strunám, jsem si toho nemohl moc dovolit, ani podladění o tón níže na standard D. Struny mám D'adarrio ...
mám asi půl měsíce kytaru Cort VX-2V bag. Hrál jsem na ní asi týden a všechno šlapalo jak má. Jenže o den později jsem ji začal mírně podlaďovat, kvůli stylu, co hraji. Ale zřejmě kvůli strunám, jsem si toho nemohl moc dovolit, ani podladění o tón níže na standard D. Struny mám D'adarrio ...