Nalezeny 4 výsledky hledání

od strikerq
17.09.2011 23:30
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Praskání struny
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1041

Re: Praskání struny

Tak to nebude vina kytary, ale spíš strun (mně dadárka taky dost praskaly) nebo toho, že je neumíš správně namotat. A taky - teď tě nechci nijak urazit, ale zmíním to, protože se to stává, i přestože to zní neuvěřitelně - zkontroluj, zda vůbec ladíš do správné oktávy.
Struny mi při těch prvních ...
od strikerq
17.09.2011 22:42
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Praskání struny
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1041

Re: Praskání struny

Bummer píše:V kterém místě ti ta struna praská?
Nahoře hned u kolíku
od strikerq
16.09.2011 21:48
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Praskání struny
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1041

Re: Praskání struny

Dandáš píše:Nevím, asi plácám nesmysl, nemám se zámky zkušenosti, ale nemuže to být jima?
To ani ne, když ladím, zámky na nultým pražci mám úplně povolený.
od strikerq
16.09.2011 13:47
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Praskání struny
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1041

Praskání struny

Zdravím,
mám asi půl měsíce kytaru Cort VX-2V bag. Hrál jsem na ní asi týden a všechno šlapalo jak má. Jenže o den později jsem ji začal mírně podlaďovat, kvůli stylu, co hraji. Ale zřejmě kvůli strunám, jsem si toho nemohl moc dovolit, ani podladění o tón níže na standard D. Struny mám D'adarrio ...

Přejít na rozšířené vyhledávání