Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 7.11.2019 8:45
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: funkce whammy na Boss GT 100
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1149
funkce whammy na Boss GT 100
Ahoj všem, prosím o radu, jak se přiřazují funkce na pedál multiefektu Boss GT 100 (ver.2.0). Konkrétně bych potřeboval, aby pedál ohýbal tón o +1 nebo +2 oktávy nahoru (efekt whammy), ale zajímalo by mě celkově, jak se programuje pedál v sekci FX. V přiloženém cz manuálu jsem to nenašel. děkuji
- 12.03.2014 9:33
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: výběr boxu 1x10
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1157
Re: výběr boxu 1x10
chlapi nejsem v začátcích....hraju 20 let a výše uvedeným způsobem v paneláku 5 let (lampa1-5W), takže o tom jestli je to správná cesta není třeba debatovat, ta cesta už je praxí daná (pro někoho házení perel sviním, pro mě nutnost používat výhradně lampáče i doma)...důvodem proč koukám po menší ...
- 12.03.2014 6:26
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: výběr boxu 1x10
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1157
Re: výběr boxu 1x10
prosím k tématu. děkuji...box s 12 mám ve zkušebně
- 11.03.2014 7:12
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: výběr boxu 1x10
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1157
výběr boxu 1x10
pomůžete mi vybrat nový reprobox 1x10" ? vybírám mezi Engl E110 Gigmaster a Hughes TubeMeister 110.
U Engla je pro mne plus o nižší cena, dražší reprák a lepší vzhled. Hughes má příznivější rozměry, ale je dražší a použit lacinější reprák...o zvukovém projevu obou boxů nevím nic. Box mám na domácí ...
U Engla je pro mne plus o nižší cena, dražší reprák a lepší vzhled. Hughes má příznivější rozměry, ale je dražší a použit lacinější reprák...o zvukovém projevu obou boxů nevím nic. Box mám na domácí ...
- 11.03.2013 9:02
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: koncová 5/1W lampa na doma
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2204
koncová 5/1W lampa na doma
zdravím, máte prosím tip, kde koupit nebo asi spíš nechat vyrobit malý koncový zesilovač ?
Mám představu: mono, 1xEL84, master, presence, brzdu třeba na 1W.
Mám představu: mono, 1xEL84, master, presence, brzdu třeba na 1W.
- 31.12.2011 11:46
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Marshall EL84 20/20 jako HiFi technika ?
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2026
Re: Marshall EL84 20/20 jako HiFi technika ?
ja tušil, že ortodoxní hifi je svět jinde a sám nejsem žádný extra hifista (cd Teac, kazeťák Yamaha a zesiky Onkyo a Pioneer), k tomu bedny Jamo Concert a víc od života nepotřebuju. Proti plastovýmu braku z číny, kterej zaplavuje svět je moje sestava z 90.tých let pořádný maso.
Přesně jak píšeš - ty ...
Přesně jak píšeš - ty ...
- 25.12.2011 18:53
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Marshall EL84 20/20 jako HiFi technika ?
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2026
Re: Marshall EL84 20/20 jako HiFi technika ?
díky za názory, jsem na vaší straně v tom, že je to defacto blbost. Chtěl jsem se jen ujistit, že můj známej hifista je trošku jinej, protože si to pořídil do věže. Nevim jestli si o tom přečetl někde v hifi literatuře kterou žere, nebo jestli je ten Marshall výplodem jeho palice. Každopádně má doma ...
- 21.12.2011 17:20
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Marshall EL84 20/20 jako HiFi technika ?
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2026
Marshall EL84 20/20 jako HiFi technika ?
jaký máte názor nebo zkušenosti s použitím uvedeného rackového koncáku jako audiozesik pro poslech hudby ?
- 22.10.2011 19:38
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1430
Re: jaké zkreslení pro kombo BlackHeart 112 ?
A tobě se nezdá něco z té velké nabídky efektů v odkazech, které jsem zde za tebe vyhledal? Tam je minimálně pět velmi kvalitních tipů! a to jsou tedy které ? Mam vyzkoušený různý kresliče Ibanez TS-5, Powerlead, Arion: MetalMaster, Tubulator, Overdrive, Boss: Dist-1, Turbodist, MZ, oba ouvrdrajvy ...
- 22.10.2011 12:25
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1430
Re: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
jestli tim vlastním zkreslením myslíš zvuk při volume na max, tak s tim počítat nebudem. Zapoměl jsem dodat, že potřebuju hutnej zvuk na domácí hraní. BH-5 je i na triodu dost hlučný do zkušebny....co třeba něco z nabídky zdejšího e-shopu ?
- 21.10.2011 12:02
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1430
Re: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
Blackheart BH5-112
- 21.10.2011 9:55
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1430
Re: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
cenový strop nemám, chtěl bych pořídit distortion, který mi udělá zvuk do dvoulampovýho zesilovače A třídy.
- 21.10.2011 8:50
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1430
jaké zkreslení pro kombo BlackHearth 112 ?
Jaký distortion mam pořídit pro pořádný metalový zvuk z komba BlackHearth 112 ? Kombo nemá vlastní gain ani drive, je potřeba předsadit komplet zkreslení, žádná dokrmovačka nebo nakopávačka. Tim metalovým zvukem myslim hevík a v normálním ladění, ne podladěné brutality. díky
- 19.10.2011 6:17
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Zoom 4040
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2030
Re: Zoom 4040
Zoom 4040 jsem kdysi používal a za dvojku bych si ho klidně znovu koupil. Na zkreslení "Lead" + chorus se dal nastavit celkem slušnej HM zvuk, kterej teď těžko honim na digitální chemičce ME-70. Na druhou stranu Zoom měl už na tehdejší dobu nepoužitelnej Pitschifter a vůbec, u těch digitálních zvuků ...
- 18.10.2011 6:43
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: zvuk Boss ME-70 vs. ME-50
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 618
zvuk Boss ME-70 vs. ME-50
Klame mě sluch nebo je to fakt, že ME-70 si oproti ME-50 pohoršil ? Padesátku jsem používal 3 roky a u sedmdesátky jsou podle mě katastrofální modulace (pro mě dost zásadní chorus a phaser) a z nabídky zkreslení jsem schopen naladit něco slušnějšího jen z DS-1. Je to všechno nějak krutě chemický ...
- 6.10.2011 8:50
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: BOSS ME-50 vs. FS-6
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 983
Re: BOSS ME-50 vs. FS-6
díky za informaci. Koukal jsem že FS-6 má krom stereo vstupu i 2 mono. Pokud použiju kabel stereo/2xmono, tak budou funkce zachovány ?
- 4.10.2011 5:53
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: BOSS ME-50 vs. FS-6
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 983
BOSS ME-50 vs. FS-6
zdravim, bude prepinac FS-6 fungovat jak ma s Boss ME-50, resp. bude to fungovat jako s ME-70 ? jaky propojovaci kabel na je potreba ? diky predem za radu