Je to normálně slyšet z repráku, ať už při hraní nebo při poklepání, aspoň myslim. Možná jsem to nenapsal přesně - není to tak, že by to rezonovalo jen při velké hlasitosti, ale dělá to i na nižší (3/10), jen ne tolik. S vyšší hlasitostí a zkreslením se to ale zhoršuje.
Co se týče toho reverbu, ten ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15.12.2011 16:56
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Laney LV200
- Odpovědi: 27
- Zobrazení: 3640
- 15.12.2011 10:00
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Laney LV200
- Odpovědi: 27
- Zobrazení: 3640
laney lv200 - šumí/rezonuje
Čus,
koupil jsem kombo laney lv200 (hraný 2 roky, ještě rok v záruce na kytary.cz), při hře mi ale při určitých(nižších) frekvencích šumí nebo spíš rezonuje.. problém se zvětšuje s hlasitostí a na zkresleném kanálu. Kytarou ani kabelem to způsobený neni, zkoušel jsem jich víc. Problém se zmenší ...
koupil jsem kombo laney lv200 (hraný 2 roky, ještě rok v záruce na kytary.cz), při hře mi ale při určitých(nižších) frekvencích šumí nebo spíš rezonuje.. problém se zvětšuje s hlasitostí a na zkresleném kanálu. Kytarou ani kabelem to způsobený neni, zkoušel jsem jich víc. Problém se zmenší ...