Nalezeny 2 výsledky hledání

od Marigold01
3.12.2012 0:40
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Basa primo do mixu (bez komba)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 3475

Re: Basa primo do mixu (bez komba)

Strašně záleží na tom, jaký je zvukař. Já mám radši za sebou bednu, protože s basou v odposlechu bývá problém. Možná někdo řekne, že jsem moc opatrný a radši nosím opasek i kšandy, ale nejspokojenější jsem, když mi jde signál ze zesilovače (zapnutý "post", aby se projevila moje ekvalizace) přímo do ...
od Marigold01
3.12.2012 0:34
Fórum: Baskytary
Téma: Baskytara Cort Action LH, je tahle pro začátečníka OK?
Odpovědi: 8
Zobrazení: 2951

Re: Baskytara Cort Action LH, je tahle pro začátečníka OK?

Jo, jo, mám ji v červené barvě, hraju na ni rok a i když se už pomalu rozhlížím po něčem lepším, rozhodně si na ni nemůžu stěžovat. Padne krásně do ruky a pokud trefíš slušný kus, vydrží ti dlouho - možná i nafurt, jestli máš basu jako druhý nástroj.

Přejít na rozšířené vyhledávání