Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 3.12.2012 0:40
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Basa primo do mixu (bez komba)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 3475
Re: Basa primo do mixu (bez komba)
Strašně záleží na tom, jaký je zvukař. Já mám radši za sebou bednu, protože s basou v odposlechu bývá problém. Možná někdo řekne, že jsem moc opatrný a radši nosím opasek i kšandy, ale nejspokojenější jsem, když mi jde signál ze zesilovače (zapnutý "post", aby se projevila moje ekvalizace) přímo do ...
- 3.12.2012 0:34
- Fórum: Baskytary
- Téma: Baskytara Cort Action LH, je tahle pro začátečníka OK?
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 2951
Re: Baskytara Cort Action LH, je tahle pro začátečníka OK?
Jo, jo, mám ji v červené barvě, hraju na ni rok a i když se už pomalu rozhlížím po něčem lepším, rozhodně si na ni nemůžu stěžovat. Padne krásně do ruky a pokud trefíš slušný kus, vydrží ti dlouho - možná i nafurt, jestli máš basu jako druhý nástroj.