Nalezeny 4 výsledky hledání

od woodworm
29.09.2008 18:13
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Aktivní snímač pro westernku - jaký?
Odpovědi: 1
Zobrazení: 726

Aktivní snímač pro westernku - jaký?

Zdravím!
Rád bych se zeptal, zda někdo můžete doporučit nějaký aktivní snímač s ekvalizérem pro westernovou kytaru, samozřejmě s kovovýma strunama. Pokud možno s vestavěnou ladičkou a do 2500Kč.
Díky za tipy.
od woodworm
21.11.2007 17:50
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: ELEKTRIKA X AKUSTICKÉ KOMBO -Prosím rychlou odpověď!
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1676

Díky. Asi si přeci jen vezmu to svý. :wink:
od woodworm
21.11.2007 16:47
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: ELEKTRIKA X AKUSTICKÉ KOMBO -Prosím rychlou odpověď!
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1676

P.S. Jde mi hlavně o zvuk...
od woodworm
21.11.2007 16:42
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: ELEKTRIKA X AKUSTICKÉ KOMBO -Prosím rychlou odpověď!
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1676

ELEKTRIKA X AKUSTICKÉ KOMBO -Prosím rychlou odpověď!

Ahoj! Mám hrát na jedný malý akci, kde bude jen akustický kombo. Já mám elektriku, ale budu tam hrát jen čistej zvuk, nebo akustickej efekt. Dá se na to hrát v týhle kombinaci, nebo mám raději tahat svý kombo? (Cesta bude dlouhá...) :D

Přejít na rozšířené vyhledávání