Nalezen 1 výsledek hledání

od Foxxy
21.02.2012 9:52
Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
Téma: Jolana Iriss - elektronika
Odpovědi: 23
Zobrazení: 4283

Re: Jolana Iriss - elektronika

Zdravím, Mám tu malí problém,kytaru mám zapojenou,podle shcéma mám zapojené i správně snímače a poťáky a přepínač,ale pořád mi to nehraje. Je možné že u výstupu když to mám špatně zapojené tak to nebude hrát? Prosím vás o foto zapojení u jacku protože s tím si opravdu už nevím rady.Předem díky ...

Přejít na rozšířené vyhledávání