Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21.02.2012 9:52
- Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jolana Iriss - elektronika
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 4283
Re: Jolana Iriss - elektronika
Zdravím, Mám tu malí problém,kytaru mám zapojenou,podle shcéma mám zapojené i správně snímače a poťáky a přepínač,ale pořád mi to nehraje. Je možné že u výstupu když to mám špatně zapojené tak to nebude hrát? Prosím vás o foto zapojení u jacku protože s tím si opravdu už nevím rady.Předem díky ...