Nalezeny 4 výsledky hledání

od dolmar
24.06.2024 6:30
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Opravy efektů?
Odpovědi: 229
Zobrazení: 66445

Re: Opravy efektů?

Tak můj G-Sharp je opraven. Po zfušované (no, oprava bych tomu asi ani neříkal) činnosti v "servisu" kytary.cz (viz. předchozí strana) jsem se domluvil s p. Fišerem ze servisu celakovice.com. Naprosto perfektní jednání, nemám co vytknout. Nakonec mi postavil zcela nový zdroj, ten starý byl prý úplně ...
od dolmar
23.05.2024 9:34
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Opravy efektů?
Odpovědi: 229
Zobrazení: 66445

Re: Opravy efektů?

Oprava dopadla neslavně. Ve čtvrtek (před týdnem) jsem tam volal že už je to 14 dní a jak to vypadá - že prý se k tomu ještě nedostali. V pondělí ráno SMS že je hotovo. Kolega mi to vyzvedl, ale opraveno nebylo, viz servisní zpráva. Navíc ten tranzistor, který tak slavně vyměnili, zapomněli ...
od dolmar
2.05.2024 21:50
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Opravy efektů?
Odpovědi: 229
Zobrazení: 66445

Re: Opravy efektů?

Díky za tipy. Dnes ráno jsem ještě pogooglil a zjistil jsem že v servisu Kytary.cz umí i TC, tak jsem to tam odpoledne hodil.

Začoudilo se z něčeho co vypadalo jako mrňavé trafo, vypadalo to přibližně podobně jako na tom videu. Doufám že si s tím v Kytarách poradí.
od dolmar
1.05.2024 18:00
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Opravy efektů?
Odpovědi: 229
Zobrazení: 66445

Re: Opravy efektů?

Kolegové, praskla mi pojistka v mém G-Sharpu od TC electronic. Vyměnil jsem ji, začoudilo se z trafa a pojistka znovu praskla. Nevíte o někom kdo by se mi na to podíval, nějaký spolehlivý opravář nebo servis? Praha - Plzeň nebo případně pošta. Za každou radu děkuji.

Přejít na rozšířené vyhledávání