Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24.06.2024 6:30
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Opravy efektů?
- Odpovědi: 229
- Zobrazení: 66445
Re: Opravy efektů?
Tak můj G-Sharp je opraven. Po zfušované (no, oprava bych tomu asi ani neříkal) činnosti v "servisu" kytary.cz (viz. předchozí strana) jsem se domluvil s p. Fišerem ze servisu celakovice.com. Naprosto perfektní jednání, nemám co vytknout. Nakonec mi postavil zcela nový zdroj, ten starý byl prý úplně ...
- 23.05.2024 9:34
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Opravy efektů?
- Odpovědi: 229
- Zobrazení: 66445
Re: Opravy efektů?
Oprava dopadla neslavně. Ve čtvrtek (před týdnem) jsem tam volal že už je to 14 dní a jak to vypadá - že prý se k tomu ještě nedostali. V pondělí ráno SMS že je hotovo. Kolega mi to vyzvedl, ale opraveno nebylo, viz servisní zpráva. Navíc ten tranzistor, který tak slavně vyměnili, zapomněli ...
- 2.05.2024 21:50
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Opravy efektů?
- Odpovědi: 229
- Zobrazení: 66445
Re: Opravy efektů?
Díky za tipy. Dnes ráno jsem ještě pogooglil a zjistil jsem že v servisu Kytary.cz umí i TC, tak jsem to tam odpoledne hodil.
Začoudilo se z něčeho co vypadalo jako mrňavé trafo, vypadalo to přibližně podobně jako na tom videu. Doufám že si s tím v Kytarách poradí.
Začoudilo se z něčeho co vypadalo jako mrňavé trafo, vypadalo to přibližně podobně jako na tom videu. Doufám že si s tím v Kytarách poradí.
- 1.05.2024 18:00
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Opravy efektů?
- Odpovědi: 229
- Zobrazení: 66445
Re: Opravy efektů?
Kolegové, praskla mi pojistka v mém G-Sharpu od TC electronic. Vyměnil jsem ji, začoudilo se z trafa a pojistka znovu praskla. Nevíte o někom kdo by se mi na to podíval, nějaký spolehlivý opravář nebo servis? Praha - Plzeň nebo případně pošta. Za každou radu děkuji.