Nalezeno 5 výsledků hledání

od minona
14.10.2009 19:22
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Mikrofon pro talk box
Odpovědi: 42
Zobrazení: 7534

Re: Mikrofon pro talk box

No já chci rozhodně růžovou:D Hele, dík moc za info.
od minona
14.10.2009 17:48
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Mikrofon pro talk box
Odpovědi: 42
Zobrazení: 7534

Re: Mikrofon pro talk box

Ok. Tu hadici jsi kupoval normálně v obi normální hadici nebo něco spešl?:)
od minona
14.10.2009 17:03
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Mikrofon pro talk box
Odpovědi: 42
Zobrazení: 7534

Re: Mikrofon pro talk box

Aby to pak neznělo jak p*rdel:) Ale jasně, za tu cenu danelektro na ty začátky s talk boxem a domácí kravinky jasně vede..tak dík za radu:)
od minona
14.10.2009 15:33
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Mikrofon pro talk box
Odpovědi: 42
Zobrazení: 7534

Re: Mikrofon pro talk box

No, právě, danelectro je až ta poslední volba. Nějaký jiný co má zesilovač i mikrofon (a dá se běžně sehnat) neznáš? Co ten rocktron banshee, má s ním někdo zkušenost? Nebo golden throat, ale ten asi zas neseženu:)
od minona
14.10.2009 15:13
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Mikrofon pro talk box
Odpovědi: 42
Zobrazení: 7534

Re: Mikrofon pro talk box

Zdar, zapojuje se talk box vždycky mezi zesák a reprák, nebo se dá zapojit i před zesák když používám l.kombo, kde ta možnost není? Jak to bude znít, případně má to nějaké podstatné mouchy? Nebo záleží na typu talk boxu, který seženu? Dík za rady.

Přejít na rozšířené vyhledávání