Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14.10.2009 19:22
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Mikrofon pro talk box
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 7534
Re: Mikrofon pro talk box
No já chci rozhodně růžovou:D Hele, dík moc za info.
- 14.10.2009 17:48
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Mikrofon pro talk box
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 7534
Re: Mikrofon pro talk box
Ok. Tu hadici jsi kupoval normálně v obi normální hadici nebo něco spešl?:)
- 14.10.2009 17:03
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Mikrofon pro talk box
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 7534
Re: Mikrofon pro talk box
Aby to pak neznělo jak p*rdel:) Ale jasně, za tu cenu danelektro na ty začátky s talk boxem a domácí kravinky jasně vede..tak dík za radu:)
- 14.10.2009 15:33
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Mikrofon pro talk box
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 7534
Re: Mikrofon pro talk box
No, právě, danelectro je až ta poslední volba. Nějaký jiný co má zesilovač i mikrofon (a dá se běžně sehnat) neznáš? Co ten rocktron banshee, má s ním někdo zkušenost? Nebo golden throat, ale ten asi zas neseženu:)
- 14.10.2009 15:13
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Mikrofon pro talk box
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 7534
Re: Mikrofon pro talk box
Zdar, zapojuje se talk box vždycky mezi zesák a reprák, nebo se dá zapojit i před zesák když používám l.kombo, kde ta možnost není? Jak to bude znít, případně má to nějaké podstatné mouchy? Nebo záleží na typu talk boxu, který seženu? Dík za rady.