Nalezeny 2 výsledky hledání

od zoneguit
27.06.2012 15:06
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1423

Re: Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru

Tak jsem koukal na nějaký videa a recenze a vyšlo mi to takhle:
Buď ten Invader SH-8, nebo DiMarzio D Activator X Bridge 222 u kterýho se ale bojím, že to bude mít až moc ty středy..a nevím, jestli mi v tom pomůže ekvalizátor na zesíku...Každopádně bych chtěl mít moderní zvuk a né Invader, který ...
od zoneguit
23.06.2012 12:59
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1423

Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru

Ahoj!
Potřebuju od vás radu. Už nějakou chvíli hraju s kapelou melodic-metalcore/tvrdší post-hardcore a sháním nové pasivní snímače-humbucker ke kobylce na mojí Ibanez GRG270B, teď tam jsou na ní ještě pořád nějaký srajdy od výrobce.
S kapelou hraju podladěně - na C.

Koukal jsem se na netu a ...

Přejít na rozšířené vyhledávání