Tak jsem koukal na nějaký videa a recenze a vyšlo mi to takhle:
Buď ten Invader SH-8, nebo DiMarzio D Activator X Bridge 222 u kterýho se ale bojím, že to bude mít až moc ty středy..a nevím, jestli mi v tom pomůže ekvalizátor na zesíku...Každopádně bych chtěl mít moderní zvuk a né Invader, který ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27.06.2012 15:06
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1423
- 23.06.2012 12:59
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1423
Nový pasivní humbucker na Ibanez kytaru
Ahoj!
Potřebuju od vás radu. Už nějakou chvíli hraju s kapelou melodic-metalcore/tvrdší post-hardcore a sháním nové pasivní snímače-humbucker ke kobylce na mojí Ibanez GRG270B, teď tam jsou na ní ještě pořád nějaký srajdy od výrobce.
S kapelou hraju podladěně - na C.
Koukal jsem se na netu a ...
Potřebuju od vás radu. Už nějakou chvíli hraju s kapelou melodic-metalcore/tvrdší post-hardcore a sháním nové pasivní snímače-humbucker ke kobylce na mojí Ibanez GRG270B, teď tam jsou na ní ještě pořád nějaký srajdy od výrobce.
S kapelou hraju podladěně - na C.
Koukal jsem se na netu a ...