Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10.09.2007 4:47
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Kytarove kombo na basu
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 3146
Je to možné
...
- 4.09.2007 23:30
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Potřebuji kombo, nebo to jde přes PC?
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 6235
Asi chápu
...
- 3.09.2007 14:57
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Potřebuji kombo, nebo to jde přes PC?
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 6235
Multiefekt
...
- 3.09.2007 14:49
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Potřebuji kombo, nebo to jde přes PC?
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 6235
- 3.09.2007 14:46
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: Nejoblíbenější česká kapela
- Odpovědi: 481
- Zobrazení: 97812
Čechomor! A taky...
Ehm, Čechomor a taky Fleret a Lucie a občas Etc...
Jinak jenom lidi: Hladík, Pavlíček,...
Nejlepší (ne)česká píseň: Slečna Závist
Jinak jenom lidi: Hladík, Pavlíček,...
Nejlepší (ne)česká píseň: Slečna Závist
- 3.09.2007 14:27
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Potřebuji kombo, nebo to jde přes PC?
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 6235