Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20.10.2007 0:37
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Stage piano - Kurzweil SP 76 nebo Casio PX110
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3857
- 20.10.2007 0:37
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Stage piano - Kurzweil SP 76 nebo Casio PX110
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3857
yamaha np 30
koupil sem si tohle za 8000,- a je to bomba.. zvuk, klaviatura lehci, ale přesto se na ní výborně hraje.. můžu jen doporučit
- 2.10.2007 8:41
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Stage piano - Kurzweil SP 76 nebo Casio PX110
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3857
Stage piano - Kurzweil SP 76 nebo Casio PX110
potřeboval bych do kapely koupit Stage piano. co nejlevněji, ale zase aby to mělo aspoň trochu kvalitní klaviaturu a zvuk. nejsem virtuoz, ale zas nechci, aby me spatny klapky nebo zvuk po chvilce zacal stvat. co myslite, ze je lepsi z techto dvou voleb? casio mam moznost koupit nove za 15000 ...